asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

AGC Glass Europe představuje profesionální řešení pro lepení dekorativních skel

13.08.2013
V současné době  je obkládání stěn dekorativním sklem v interiérových aplikacích rozšiřujícím se trendem. Na rostoucí poptáu architektů a zpracovatelů zajistit kompletní řešení pro lepení dekorativních skel odpovídá společnost AGC Glass Europe svou novou škálou kompatibilních lepidel a příslušenství: systém AGC FIX-IN. Zahrnuje pět produktů, škála byla vyvinuta pro snadnou a kvalitní instalaci. Všechny produkty FIX-IN lze zakoupit prostřednictvím speciálně vyvinutého e-shopu (www.agc-store.com) nebo prostřednictvím místních distributorů a zpracovatelů.
Škála AGC FIX-IN: kompletní řešení pro instalaci
AGC  nyní nabízí kompletní škálu lepidel a příslušenství, speciálně vyvinutých pro účely instalace špičkových interiérových skel Mirox®, Lacobel®, Lacobel® T a Matelac®. Výsledky testů ukazují, že jednotlivé komponenty systému AGC FIX-IN zaručují barevnou stálost laku na skle.

Škála FIX-IN zahrnuje pět produktů: silikonové lepidlo, stěnovou penetraci, povrchový aktivátor a další příslušenství.

Všechny produkty lze zakoupit nebo prostřednictvím místních distributorů a zpracovatelů, kteří zajistí, že  instalující dostane ke sklu správné komponenty.

Návod k instalaci a animace
Společnost AGC vypracovala podrobný návod k instalaci, technické listy s kompletními informacemi o produktech FIX-IN a pokyny pro manipulaci a použití. Všechny tyto dokumenty jsou k dispozici v 9 jazycích na . AGC dále nabízí 3D animaci, jak sklo správně instalovat, která je dostupná na .com anebo u distributorů. 

Červenec 2013

AGC Glass Europe, přední výrobce plochého skla v Evropě

AGC Glass Europe se sídlem v belgickém Bruselu vyrábí, zpracovává a distribuuje ploché sklo pro stavebnictví (vnější fasády a dekorativní sklo do interiérů), automobilový průmysl (nová & náhradní skla) a solární průmysl. Společnost je evropskou pobočkou skupiny AGC Glass, největšího výrobce plochého skla na světě.

Mottem   „Glass Unlimited“   vyjadřuje své možnosti, které nabízí:
sklo jako materiál odpovídající rostoucím požadaům (pohodlí, úspora energie, zdraví & bezpečnost, estetika, udržitelnost);
nově vyvíjené produkty a postupy vznikající z neustálého vývoje a výzkumu špičkových sklářských technologií;
více než 100 závodů po celé Evropě, a to od Španělska až po Rusko;
celosvětovou obchodní síť;
14 500 zaměstnanců zaměřených na zákazníka.

Více informací na:
(korporátní stránky)
(produkty pro stavebnictví a interiérový design)

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

также читайте

more information