Aktuální témata a novinky z oboru bezpečnosti na veletrhu PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2014

Aktuální témata a novinky z oboru bezpečnosti na veletrhu PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2014

Veletrh nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb se uskuteční ve dnech
16. – 20. září 2014 v prostorách PVA EXPO Praha souběžně s komplexem stavebních veletrhů FOR ARCH 2014.

Odborné konference a workshopy na aktuální témata na veletrhu FSDays 2014

Návštěvníci se mohou těšit na řadu zajímavých témat odborných konferencí, workshopů a seminářů, která připravuje organizátor veletrhu, společnost Mascotte s.r.o. spolu s partnery FSDays 2014.

Dne 17. 9. se budou konat vzdělávací workshopy s praktickými ukázkami s mottem „Bezpečnost se mění z minuty na minutu…“, pořadatelem workshopů je Security Magazín, organizátorem společnost C&COM Advertising s.r.o. Témata jsou připravena následující:
Dohledová centra,
Způsob řízení bezpečnosti z pohledu jednotlivých bezpečnostních firem,
Mechanické zábranné systémy.

Dne 18. 9., od 9:30 do 15:00, se uskuteční konference:
Bezpečnostní systémy a jejich verifikace.
Falešné poplachy v systémech EPS – eliminace a jak jim předcházet,
pořadatelem je Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm a Cech EPS ČR.

Podrobný program konferencí a registrace najdete zde

Nejnovější technologie z oborů bezpečnosti představí mnoho významných společností

Zájem o letošní ročník je značný, mezi významné společnosti a partnery, kteří se budou na letošní FSDays prezentovat, uvádíme například: ASM, ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM, ASSA ABLOY, BESY CO, CECH EPS ČR, CMZS ČR, CENTR PCO, EG-LINE, ELFNET GROUP, EVVA, EXPRESS ALARM CZECH, FIRETON, FLAJZAR, GUNNEBO, H&B GROUP, JABLOTRON ALARMS, KABA, KLATT, LONG SAFE, MV ČR, PHOBOS, POLICEJNÍ PREZÍDIUM – POLICIE ČR, RADOM, ROSCH2 DIS, SECAR BOHEMIA, SHERLOCK BOHEMIA, SICURIT CS, SIEMENS, SKANSKA, UTB ZLÍN, VARIANT PLUS, …a další.

Co zajímavého bude k vidění?
Společnost BESY CO bude na veletrhu prezentovat stabilní hasicí zařízení FIRE JACK®, které hasí prostřednictvím hasicího aerolosu, má mnohonásobně vyšší hasební účinnost než běžná hasiva. Firma FLAJZAR představí zařízení, která jsou výjimečná v celosvětovém měřítku a vynikají jak po stránce designu tak i technického řešení. Ať už jsou to elektronické rybářské signalizátory záběru, pry zabezpečovací techniky, GSM komunikátory nebo výroba elektronických stavebnic a modulů. Své novinky z klíčařského sortimentu představí H&B GROUP, která zaujímá vedoucí postavení na českém a slovenském trhu v oblasti prodeje klíčů, autoklíčů a strojů na výrobu klíčů. Hned několik skvělých novinek přináší společnost RADOM – svou premiéru bude mít zařízení dálkového přenosu z ústředen EPS či EZS – vysílač STX23A a GSM/LAN komunikátor určený pro přenosy informací z ústředen EZS či EPS. Velmi zajímavým produktem ve vztahu k souběžně probíhajícímu veletrhu stavebních technologií FOR ARCH je zařízení na vysoušení zdiva od též společnosti. SICURIT CS přichází na veletrh se svou novinkou INIM ELECTRONICS – systém SmartLiving, který je klenotem mezi systém EZS a představuje platformu, na které je možné postavit systém domácí automatizace.

Společnost SICURIT CS dále představí videodetekční systémy a záznamové servery pro vysokou bezpečnost značky Geutebrück. EXPRESS ALARM CZECH předvede žhavé novinky v oblasti průmyslové televize, například panoramatickou kameru Fisheye a revoluční analogovou technologii HD-TVI od výrobce Hikvision. Dalšími nabízenými produkty z nabídky Express Alarmu je například  EZS(Paradox), Požární rozhlasové stanice PLENA, videotelefony Dahua.

PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS (FSDays) je pravidelným setkáním výrobců a distributorů nejnovějších trendů v oblasti protipožárních a zabezpečovacích systémů, high-tech technologií – bezpečnostních systémů, elektrických a mechanických zabezpečovacích systémů, protipožárních systémů, inteligentního bydlení a digitální domácnosti, integrovaných systémů budov, ale i bezpečnostních složek státu, nekomerčních subjektů, organizací a sdružení s odbornou veřejností. Letošní již 6. ročník FSDays je jediným odborným veletrhem s bezpečnostní a protipožární tematikou v ČR v letošním roce. Díky souběžnému konání s největším a nejnavštěvovanějším stavebním veletrhem FOR ARCH přináší FSDays zcela ojedinělé oborové propojení bezpečnosti se stavebnictvím. Celý komplex odborných veletrhů každoročně navštíví více než 70.000 návštěvníků.
Generálním partnerem letošního ročníku FSDays je Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm.

Veškeré novinky a zajímavosti týkající se FSDays 2014 jsou průběžně uváděny na stránkách .

ZDROJ: PR článek společnosti mascotte s.r.o.