Armstrong je členem České rady pro šetrné budovy

Armstrong je členem České rady pro šetrné budovy

Armstrong Building Products je přední světový výrobce stropních podhledových systémů s nejširším portfoliem výrobků. Můžete v něm nalézt akustické podhledy minerální, kovové i dřevěné a všechny typy závěsných konstrukcí, včetně designových profilů a širokých Bandrastrů.

Společnost byla založena v roce 1860 v USA, v roce 2010 tedy oslavila své 150. výročí. Od té doby se společnost Armstrong stala jednou z nejznámějších značek v oboru stavebních materiálů a je uznávána jako spolehlivý partner s vysokou etickou úrovní a profesionálním přístupem ke svým klientům. Rovněž v České republice patří Armstrong k nejsilnějším hráčům na stavebním trhu a naše pozice se od roku 2000 neustále upevňuje.

Jako zakládající člen Green Building Council v USA se Armstrong podílel na vývoji systému hodnocení LEED. Naše společnost také integrovala LEED kritéria při navrhování a výstavbě své vlastní firemní centrály v Lancasteru, Pensylvanie, USA. Tento projekt dosáhl nejvyššího stupně certifikace – LEED Platinum. Jsme rovněž členy české Rady pro šetrné budovy.

Dále se Armstrong podílí na snahách Evropské unie o zavedení standardizované metody určování dopadu jednotlivých výrobků na životní prostředí, jsme jediným výrobcem podhledů s profilem BRE Ecopoint, externí certifikací dodržování norem ISO 14041 a ISO 21930, jako první na světě jsme zavedli recyklační program pro recyklaci podhledů, naše minerální podhledy obsahují až 80% recyklovaných materiálů.

Více informací na

–>–>