Baumit akademie 2013 přinese zajímavé novinky

Baumit akademie 2013 přinese zajímavé novinky

Třetí ročník Baumit Akademie, oblíbeného cyklu seminářů o novinkách a trendech v zateplování a fasádních systémech, nese podtituly Fasáda nekonečných možností a Zdravé bydlení. Hlavními letošními tématy tedy budou interiérové povrchové úpravy pro zajištění zdravého bydlení, možnosti dekorování povrchů fasád, a také dlouhodobá udržitelnost reprezentativního vzhledu fasád. Cyklus seminářů začíná již 7. 2. 2013 a zájemci mohou využít poslední volná místa. Účast na Baumit Akademii je bezplatná a je součástí programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT (1 bod) a ČKA (2 body).

Baumit Akademie bude probíhat v 8 městech České republiky od 7. 2. do 7. 3. 2013, první seminář se již tradičně uskuteční v Národní technické knihovně v Praze – Dejvicích. Poté budou následovat Hradec Králové, Ostrava, Brno, Zlín, Liberec, České Budějovice a Plzeň.

„Loňský ročník Baumit Akademie se těšil obrovskému zájmu firem i soukromých investorů a navštívilo ho přes tisíc osob. Tento úspěch jsme chápali jako závazek do budoucna, a proto jsme pro třetí ročník Baumit Akademie v roce 2013 vybrali neméně atraktivní témata: zdravé bydlení, kreativní techniky povrchových úprav fasád a jejich trvale krásný vzhled,“ říká Ing. Martin Omelka, marketingový ředitel společnosti Baumit, spol. s r. o.

„Účastníci se dozvědí, jak lze pomocí povrchových úprav dosáhnout zdravého a komfortního mikroklimatu v interiérech, a budou též seznámeni s nejnovějšími možnostmi imitace pohledového betonu, dřeva, kovových a dokonale hladkých ploch na zateplovacích systémech. Dozvědí se také, jak účinně zvýšit pravděpodobnost, že bude fasáda dlouhodobě funkční a přitom esteticky dokonalá.“

Poslední volná místa čekají na rezervaci
Zájemci z řad odborné i laické veřejnosti, kteří se chtějí dozvědět aktuální informace a poznat trendy v zateplování a fasádních systémech nebo se zapojit do diskusí, se mohou zaregistrovat prostřednictvím formuláře na stránkách .

„V této internetové prezentaci, které jsme letos vtiskli zbrusu nový design pro ještě snadnější orientaci a vyšší uživatelský komfort, naleznou zájemci podrobné informace o programu a jednotlivých tématech,“ doplňuje produktový manažer Baumit Ing. Petr Lorenc. 

Termíny a místa Baumit Akademie 2013:
7. 2. 2013    Praha, Národní technická knihovna, Technická 6, Praha-Dejvice
12. 2. 2013  Hradec Králové, Kongresové centrum ALDIS, Eliščino nábřeží 375
14. 2. 2013  Ostrava, Výstaviště Černá louka
19. 2. 2013  Brno, Kongresové centrum BVV, Pavilon A2, Sál A, Výstaviště 1
21. 2. 2013  Zlín, Masters of rock Café, Tyršovo nábřeží 5497
26. 2. 2013  Liberec, Centrum Babylon, Nitranská 1
5. 3. 2013    České Budějovice, Kulturní a konferenční centrum ArtIGY, Pražská 1247/24
7. 3. 2013    Plzeň, Hotel PRIMAVERA, Nepomucká 1058/128

Semináře Baumit Akademie jsou zahrnuty do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT a ČKA.

–>–>

0 Shares