asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

Cemix podporuje budoucí řemeslníky

10.10.2013
I v letošním roce zůstala společnost LB Cemix věrná podpoře projektů zaměřených na vzdělávání budoucích řemeslníků a byla Hlavním partnerem Soutěže učňů stavebních oborů (SUSO). Společně ve spolupráci s tímto projektem a odbornými školami si klade za cíl vybudovat ve všech regionech ČR základnu pro výběr budoucích kvalifikovaných řemeslníků.
V Praze na výstavě FOR ARCH proběhlo ve dnech 17.- 20.9. 2013 finále soutěže, kde svou zručnost předvedlo 10 nejlepších družstev zedníků.

Během 3 hodin středečního odpoledne měli vítězové jednotlivých regionálních kol za úkol aplikovat na soutěžním panelu strukturální a mozaikové omítky Cemix. Odborná porota měla velmi těžké rozhodování, provedení všech omítek bylo velmi kvalitní a družstva předvedla vysokou profesionální zručnost.Slavnostní vyhlášení celkových výsledků soutěže proběhlo po autogramiádě mladé sportovní naděje, podporované společností LB Cemix, Josefa Dostála. O podpis letošního mistra světa závodníků do 23 let v rychlostní kanoistice byl mezi učni i návštěvníky veletrhu velký zájem.-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media