Dáme vaší myšlence podobu

Dáme vaší myšlence podobu

Česká společnost NH VISIONS s.r.o. nabízí revoluční řešení. Inovativní způsob 3D interaktivního zobrazování založeného na technologii DREAMWALK. Disponuje moderním vybavením, vlastním týmem vývojářů, designerů a expertů v oblasti informačních technologií. Neustále se snaží zkvalitňovat své služby a hledat nová řešení.

Aplikace vyrobené technologií DREAMWALK fungují běžně na operačních systémech Windows, OS X, ale i na platformách pro tablety jako jsou iOS, Android….Jejich možnosti nejlépe vyniknou na stále populárnějších tabletech nebo chytrých telefonech. Výjimečnost aplikací spočívá v realistickém zobrazení projektů z oblasti jakékoliv lidské činnosti. Jednoduchým pohybem prstu po displeji tabletu případně dotykové obrazoy PC lze ve vysokém rozlišení demonstrovat například architektonické studie, ovládat spalovací motory nebo si ověřit správný postup realizace zateplovacího systému se zaměřením na jeho detaily. Možnost otáčení, zvětšování, pohled z jakéhokoliv úhlu s možností zastavení či vrácení animace je něčím ojedinělým.

Společnost reaguje i na nové trendy a je schopna vytvořit aplikaci i na zcela nový operační systém společnosti Microsoft, Windows 8 a její nový tablet Surface.

Sami můžete posoudit kvalitu realizovaných zakázek ať už prostřednictvím videokanálu You Tube, nebo přímo “stažením” aplikací z jednotlivých “store” obchodů.

V rámci zakázky automaticky získáte vysokou přidanou hodnotu v podobě servisu a dalšího poradenství. Bude nám ctí pro vás pracovat, realizovat zakázky k Vaší spokojenosti a těšit se z Vašich úspěchů, které Vás přivedou zase zpátky k nám.3D VIZUALIZACE

Fotorealistická vizualizace v nejvyšší možné kvalitě.
Pro: produkty, interiéry, exteriéry

AUGMENTOVANÁ REALITA
Inovace v marketingu. Prvek mez skutečnou realitou a realitou virtuální. Buďte krok před Vaší konkurencí.

PLATFORMY
Výstup realizujeme pro systémy:
Windows
OS X a iOS
Android

NH VISIONS, s.r.o.
Kotrčova ulice 725
503 01 Hradec Králové
Mobilní telefon: +420 728 822 220
E-mail: [email protected]

Zdroj: PR článek společnosti NH VISIONS, s.r.o.

–>–>

0 Shares