DELTA připravuje další průmyslovou halu pro MANN+HUMMEL

DELTA připravuje další průmyslovou halu pro MANN+HUMMEL

Zatímco od položení základního kamene v prosinci 2012 se úspěšně rozběhla stavba nového centra pro výzkum a vývoj mezinárodní společnosti MANN+HUMMEL (CZ), s.r.o. v Nové Vsi na Vysočině,  DELTA již pracuje na řízení výstavby další výrobně skladovací haly s administrativním zázemím sesterské společnosti MANN+HUMMEL Innenraumfilter (CZ), s.r.o., tentokrát v Uherském Brodu.


Úkolem DELTY Projektconsult je úspěšně provést tzv. projektový management stavby, neboť se jedná o koordinaci mnoha subjektů různých profesí podílejících se na realizaci haly a firemního zázemí.

Jednatel DELTY k projektu na adresu investora podotknul: „Interní realizační tým společnosti MANN+HUMMEL chytře využívá nástrojů projektového managementu již ve fázi projekce a ne až ve fázi realizace jako většina firem. Výsledkem je optimální objekt, který uspoří jak investiční, tak budoucí provozní náklady“.

Zahájení stavby projektu je plánováno na 1. 8. 2013 a dokončení  výrobně skladovací haly a administrativní budovy je stanoveno na jaro 2014.

Nová hala a administrativní budova o rozloze téměř 6 000 m2 bude sloužit pro rozšíření výroby interiérových filtrů. Tímto krokem společnost MANN+HUMMEL (CZ), s.r.o. zkvalitní výrobní proces vybraných produktů a upevní tak svoji pozici na evropském trhu. DELTA je opět odpovědná, tak jako v předchozím projektu za realizaci vysoce moderního a hospodárného objektu a také garantem, že projekt bude zrealizován ve stanoveném termínu a nákladech.

0 Shares