asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

Dokončený bytový dům Pod Ladronkou

07.05.2013
Na místě původního zanedbaného administrativního objektu byla v dubnu tohoto roku dokončena výstavba nového rezidenčního projektu Pod Ladronkou. Nachází se ve svahu orientovaném na Sever, na rozhraní ulic Pod Stadiony a Podbělohorská na Smíchově v Praze 5. Autorem projektu je pražský architektonický ateliér abv.
Samotná výstavba bytového domu trvala 16 měsíců. Rohová budova je poskládána ze tří částí: společného podzemního a prvního nadzemního podlaží a dvou bytových domů. Celkem je v bytovém domě Pod Ladronkou 26 bytových jednotek od dispozic 1+kk, až po velkoplošné byty 4+kk i 5+kk, kterým patří střechy obou budov. Do podzemního podlaží se vešlo 28 parkovacích stání pro rezidenty, v prvním nadzemním podlaží jsou i dvě nebytové jednotky určené pro kanceláře, či ateliér.

Díky umístění bytového domu v jižním svahu nabízí většina bytů volný výhled na střechy Smíchova, ve vyšších patrech i na panorama celé prahy. Jižní a jihozápadní fasáda je maximálně otevřená okny vysokými od země až téměř po strop také kvůli proslunění. Přehřívání objektu má v letních měsících zabránit posuvné dřevěné panely. Bytový dům Pod Ladronkou vystavěla společnost V Invest CZ a.s.


-vb-
zdroj a foto: podladronkou.cz

-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

аккумулятор для машины

7778.booker.in.ua

http://220km.net