Dvě premiéry na veletrhu Střechy Praha

Dvě premiéry na veletrhu Střechy Praha

Společnost EBM Co., přední prodejce stavebních materiálů na Slovensku a v Čechách, zažil na veletrhu Střechy Praha hned dvě premiéry. Společnost se na této odborné akci prezentovala poprvé. Zároveň odborné veřejnosti představila novinku – velkoformátovou pálenou tašku Titania.

Společnost EBM Co. obeznámila návštěvníky 16. ročníku pražského veletrhu střešních krytin s celým svým sortimentem střešních výrobků. Představila se pálená střešní krytina Creaton, betonová střešní krytina Euronit, jakož i vláknocementová krytina Eternit. „Tuto akci vnímáme jako výbornou příležitost pro setkání s našimi obchodními partnery a odbornou veřejností. Díky jejich podnětům a reakcím na naše výrobky a služby dokážeme lépe reagovat na požaday našich koncových zákazníků a očekávání trhu,“ říká Eva Kovačovičová, jednatelka firmy EBM Co.

Nová velkoformátová posuvná taška Titania vyniká unikátním systémem drážek, který zajišťuje výborné ochranné vlastnosti proti povětrnostním vlivům. Střešní krytina zároveň spojuje klasický krásný vzhled s nejvyšší kvalitou a trvanlivostí, kterou garantuje záruka až 50 let. „Obchodní partneři pozitivně ocenili výborný poměr kvality a ceny nové krytiny. Novinka v našem sortimentu je reakcí na aktuální trendy v architektuře a požaday klientů na vysokou funkčnost,“ dodává Eva Kovačovičová.

Mezinárodní veletrh střešních krytin, materiálů, doplňků, řemesla a služeb pro stavbu a renovaci střech se konal na výstavišti v pražských Letňanech od 23. do 25. ledna.

Více informací najdete na