FSDays 2014 přináší nejnovější technologie a informace z oborů bezpečnosti

FSDays 2014 přináší nejnovější technologie a informace z oborů bezpečnosti

Významná událost v oboru bezpečnosti se uskuteční na podzim v PVA EXPO Praha v Letňanech. Mezinárodní veletrh Prague Fire & Security Days 2014 (FSDays 2014) se bude konat ve dnech 16. – 20. září 2014, opět souběžně s komplexem stavebních veletrhů FOR ARCH 2014.

FSDays je pravidelným setkáním výrobců a distributorů nejnovějších trendů v oblasti protipožárních a zabezpečovacích systémů, high-tech technologií – bezpečnostních systémů, elektrických a mechanických zabezpečovacích systémů, protipožárních systémů, inteligentního bydlení a digitální domácnosti, integrovaných systémů budov, ale i bezpečnostních složek státu, nekomerčních subjektů, organizací a sdružení s odbornou veřejností.

FSDays je jediným odborným veletrhem s bezpečnostní a protipožární tematikou v ČR v letošním roce. Díky souběžnému konání s největším a nejnavštěvovanějším stavebním veletrhem FOR ARCH přináší FSDays zcela ojedinělé oborové propojení bezpečnosti se stavebnictvím. Celý komplex odborných veletrhů každoročně navštíví více než 70.000 návštěvníků.

Odborné konference a workshopy na aktuální témata
Návštěvníci se mohou těšit na řadu zajímavých témat odborných konferencí, workshopů a seminářů, která připravuje organizátor veletrhu, společnost Mascotte s.r.o. spolu s partnery FSDays 2014. Zde je malá ochutnáa prvních z nich.

Dne 17. 9. se budou konat vzdělávací workshopy s praktickými ukázkami s mottem „Bezpečnost se mění z minuty na minutu…“, pořadatelem je Security Magazín, organizátorem společnost C&COM Advertising s.r.o. Témata jsou připravena následující:

13:00 – 14:00     Dohledová centra
14:10 – 15:10     Způsob řízení bezpečnosti z pohledu jednotlivých bezpečnostních firem
15:20 – 16:20     Mechanické zábranné systémy

Dne 18. 9. v čase od 9:30 do 15:00, se uskuteční konference:

Bezpečnostní systémy a jejich verifikace

Falešné poplachy v systémech EPS – eliminace a jak jim předcházet,

pořadatelem je Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm a Cech EPS ČR. Již brzy také zveřejníme třetí hlavní téma letošních odborných doprovodných programů, včetně podrobnější struktury a členění.

Nejnovější technologie z oborů bezpečnosti představí mnoho významných společností
Hned několik skvělých novinek přináší společnost RADOM. Svou premiéru bude mít zařízení dálkového přenosu z ústředen EPS či EZS – vysílač STX23A a GSM/LAN komunikátor určený pro přenosy informací z ústředen EZS či EPS. Velmi zajímavým produktem ve vztahu k souběžně probíhajícímu veletrhu stavebních technologií FOR ARCH může být představení zařízení na vysoušení zdiva. K vidění bude stabilní hasicí zařízení FIRE JACK® od společnosti BESY CO. Firma FLAJZAR představí zařízení, která jsou výjimečná v celosvětovém měřítku a vynikají jak po stránce designu tak i technického řešení. Ať už jsou to elektronické rybářské signalizátory záběru, pry zabezpečovací techniky, GSM komunikátory nebo výroba elektronických stavebnic a modulů. Své novinky z klíčařského sortimentu představí H&B GROUP, která zaujímá vedoucí postavení na českém a slovenském trhu v oblasti prodeje klíčů, autoklíčů a strojů na výrobu klíčů.

Mezi další významné společnosti i partnery, kteří se budou na FSDays 2014 prezentovat, uvádíme například: ASOCIACE TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB GRÉMIUM ALARM, ASM, CECH EPS ČR, CENTR PCO, CMZS ČR, ELFNET GROUP, EXPRESS ALARM CZECH, FIRETON, GUNNEBO, JABLOTRON ALARMS, MARTIN KLATT, MP PRAHA, MV ČR, PHONE-X, ROSCH2 DIS, SICURIT CS, SIEMENS, SKANSKA, UTB ZLÍN, VARIANT PLUS a mnohé další…

FSDays 2014 má podporu řady významných institucí a organizací
Generálním partnerem Prague Fire & Security Days 2014 je Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm. Záštitu poskytlo Ministerstvo vnitra ČR a Ministerstvo dopravy ČR. Odbornými partnery jsou ASIS International ČR a Cech EPS ČR, dalšími partnery a spolupracujícími organizacemi jsou Asociace soukromých bezpečnostních služeb ČR, IFMA CZ, Cech mechanických zámkových systémů ČR, Městská policie Praha, Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.

Veškeré novinky a zajímavosti týkající se FSDays 2014 jsou průběžně uváděny na stránkách .

ZDROJ: PR článek společnosti mascotte s.r.o.