Inteligentní domácnosti – rychlý nástup nového trendu

Inteligentní domácnosti – rychlý nástup nového trendu

Určitě jste v poslední době zaregistrovali informace o inteligentních domácnostech, o tom, co zákazníkům nabízejí (komfort, snížené náklady na energie, bezpečnost) a proč se vyplatí do nich investovat.

Výhody těchto řešení se stávají zjevné většině klíčových hráčů na trhu. Stále více a více developerů zahrnuje různé úrovně inteligence do svých projektů, protože cítí, že koncoví uživatelé již tento nastupující trend zachytili a při výběru nemovitosti budou zvažovat i to, zda je připravena pro zavedení prů inteligentního řízení. A nejedná se pouze o luxusní domy nebo byty, ale také o nemovitosti střední a nižší kategorie, protože na úspory energií dnes slyší všichni. Proto dnes nějakou formu inteligentního řízení do svého portfolia zařazují i výrobci pasivních, montovaných nebo katalogových domů.

Pro zákazníka je pak důležité pochopit, jaké řešení je vhodné právě pro jeho domácnost. Proto je klíčové, aby dodavatel inteligentních domácností měl ve svém portfoliu co nejširší spektrum různých technologií tak, aby dokázal uspokojit požaday každého zákazníka, v závislosti na jeho potřebách a možnostech. V tomto směru vyniká společnost HAIDY, která pokrývá všechny zákaznické segmenty, od luxusních nemovitostí, požadujících široké spektrum služeb až po menší domácnosti, jimž stačí například inteligentní ovládání topení.

–>–>

0 Shares