asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

cwang VEČER

12.11.2013
Již tradiční cwang večer, na který vydavatelství cwang zve své obchodní partnery, přátele a autory, se konal 7. listopadu v pražském divadle Studio DVA.
Jeviště patřilo Hvězdě – tedy de facto dvěma. Nejprve vedoucímu redakcí Matejovi Šišolákovi, který představil celé portfolio produktů vydavatelství i osobnosti, které se podílejí na jejich vzniku. Přičemž neopomenul upozornit diváky na skutečnost, že zatímco v poslanecké sněmovně, kam byl zvolen jeden z manažerů inzerce, tvoří 200 poslanců 7 stran, ve vydavatelství cwang tvoří 3 redaktoři měsíčně 300 stran.

Slova se ujal i ředitel vydavatelství Vladimír Brutovský, který poděkoval všem obchodním partnerům, přátelům a autorům za spolupráci a následně jeviště zcela ovládla Hvězda Evy Holubové.

Tato původní česká one woman show vypráví o fiktivní seriálové herečce a s poněkud hořkým humorem odkrývá zákulisí českého showbyznysu. Působivý byl především kontrast mezi prožívaným zoufalstvím herečky a jejím humorem a nadhledem.

O síle příběhu a herecky přesvědčivém výkonu svědčil dlouhý potlesk ve stoje naplněného hlediště. Dojmy z představení byly poté sdíleny při následném rautu až do pozdních hodin.

Kateřina Kotalová

-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

источник