asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

KM BETA zdarma spočítá náklady a nabídne nejlepší cenu!

18.08.2014

Chystáte se stavět a nemáte představu, kolik vás to bude stát a kolik materiálu bude potřeba na hrubou stavbu, střechu, na stropy a omítky?

KM BETA v současné době nabízí spolehlivý střešní systém, zdicí systém SENDWIX pro vysokou úsporu energií, tradiční cihelný systém PROFIBLOK, který doplňují keramické stropy, a široký sortiment maltových a omítkových směsí. Ke všem těmto materiálům a systémům platí v rámci zákaznického servisu KM BETA nabídka bezplatných kalkulací.

Pokud existuje projekt, stačí pro získání přesného výpočtu potřeby střešních nebo zdicích prů či maltových a omítkových směsí zaslat výkresovou dokumentaci e-mailem na adresu: [email protected] nebo poštou na adresu „KM Beta a. s., Obchodní oddělení, Brněnská 59/A, 695 03 Hodonín“. V rámci zákaznických služeb KM BETA se kalkulaci bude věnovat zaškolený technický poradce, který kalkulaci v nejkratším možném termínu zpracuje, navíc se započtením aktuálních slev a akčních nabídek.

Chcete-li si spočítat střechu sami nebo nemáte projekt ani plánek, zkuste jednoduchý program umístěný na . Je určený pro orientační výpočet střechy, který lze díky němu provést doslova během pár minut.

Pro přesný výpočet střešních prů lze využít nový moderní program KM BETA KALKULÁTOR. Kalkulátor podrobně spočítá, kolik materiálu bude třeba na realizaci střechy a kolik peněz to bude stát. Automaticky je v programu přednastavena sleva odpovídající cenám na e-shopu a lze ji kdykoliv upravit dle potřeby.

Více na

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media