Nadkrokevní izolací k ještě větším úsporám

Nadkrokevní izolací k ještě větším úsporám

Společnost KM Beta a.s. rozšířila svůj komplexní střešní systém o nadkrokevní izolaci. Je určena pro šikmé střechy novostaveb i pro rekonstrukce stávajících střech, kde je nutné zlepšit tepelně-izolační parametry střešního pláště. Nadkrokevní systém THERMO-LINE a izolační desky puren® PIR jsou dobrým základem pro tradiční střešní krytinu KM BETA a další systémové výrobky z nabídky společnosti KM Beta.

Aktuální nabídka nadkrokevní izolace od značky KM BETA zahrnuje hned dvě varianty řešení.
První z nich je nadkrokevní systém THERMO-LINE s izolačními deskami Permo® therm a parobrzdu Wallint® T3 SK2. Druhou variantou jsou izolační desky  puren® PIR.

K oběma variantám jsou součástí dodáy také potřebné systémové pry jako prostupy nadkrokevní izolací Venduct® a dále lepicí pásky, těsnicí materiály, systémové škrouby, napojovací a těsnicí pásy.

Izolační deska Permo® therm
, která je součástí nadkrokevního systému THERMO-LINE, je vyrobena z tuhé fenolické pěny Resol s uzavřenou strukturou extrémně malých buněk s tenkými stěnami. Jde o tvarově stálou izolaci s vynikající hodnotou tepelné vodivosti λ=0,021 W/mK při zachování mimořádné paropropustnosti µ=35.

Pro jedinečnou schopnost difúze jsou desky Permo® therm vhodné i pro použití v kombinaci s minerální vatou, např. při rekonstrukci a následném doteplení střešního pláště. Výborné izolační hodnoty dále vybízejí materiál využít při realizaci nízkoenergetických a pasivních staveb nebo dřevostaveb. Desky Permo® therm lze použít pro novostavby i rekonstrukce, pro nebedněné i bedněné šikmé střechy.

Nadkrokevní izolace puren® PIR umožňuje výběr ze čtyř variant izolačních desek PIR. Izolační desky PIR vynikají lehkostí a tuhostí, jsou vyrobeny bez obsahu freonů a jsou zdravotně nezávadné. Dle konkrétního typu jsou desky opatřené buď oboustrannou hliníkovou vrstvou nebo oboustranným flísem a případně i difúzní pojistnou hydroizolací pro šikmé střechy.

Více o střešní krytině KM Beta najdete na .

–>–>

0 Shares