Nejlepší výrobci stavebnin převzali ocenění v Senátu PČR

Nejlepší výrobci stavebnin převzali ocenění v Senátu PČR

Soutěž Nejlepší výrobce stavebnin roku 2012 zná své vítěze. Na slavnostním vyhlášení v Senátu Parlamentu České republiky, které se konalo 10. října, převzali zástupci vítězných firem ocenění z rukou prezidenta Svazu podnikatelů ve stavebnictví, Ing. Václava Matyáše. Jako Nejlepší výrobce stavebnin roku 2012 byla v kategorii nad 200 zaměstnanců vyhlášena společnost LB Cemix, s.r.o.

„Ocenění si velmi vážíme. Je pro nás výzvou a povzbuzením pro další práci. Podmínky v celém segmentu stavebnictví jsou v současnosti velmi složité a panuje zde obrovský tlak na cenu. Tím je zásadně ohrožena kvalita a naše společnost nechce a nehodlá těmto trendům podléhat. Proto je pro nás získané ocenění důkazem, že jsme se vydali správným směrem.“ řekl Ing. Zdeněk Fluxa, obchodní a marketingový ředitel LB Cemix, s.r.o.

Společnost LB Cemix patří dlouhodobě mezi přední výrobce stavebních hmot a dodavatele certifikovaných zateplovacích systémů. Řadí se mezi významné zaměstnavatele v Jihočeském, Jihomoravském, Moravskoslezském a Středočeském kraji.

Soutěž Nejlepší výrobce stavebních hmot roku organizuje ÚRS Praha, a.s. ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO) a Svazem podnikatelů ve stavebnictví v ČR. Cílem soutěže je představit odborné i laické veřejnosti nejmodernější výrobní provozy a závody průmyslu stavebních hmot.

–>–>

0 Shares