asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

Nové dekory RENOLIT pro nadčasový nábytek

16.10.2013
Trend venkovské romantiky ovlivňuje dekorativní krajinné vzory: dubové vzory nadále zůstávají klíčové, výrazně strukturované plochy připomínají dřevo a matné struktury poskytují přirozený pocit na dotek. Obchodní jednotka RENOLIT DESIGN přizpůsobila 29 novými dekory těmto trendům jak svoje 3D skladové kolekce, tak i 2D výrobky.
Vrcholem mezi novinkami představenými na výstavě Interzum 2013 je mimořádně propracovaný trojdimenzionální dekor Magellan a přírodní ražba Veralinga. Průběh vláken hluboké neklidné struktury dřeva se výrazně mění a jeho barva je rovnoměrně matná. Dekor masivního dubového dřeva Magellan v teplém šedém odstínu a s malým podílem béžové vyvolává dojem sluncem vybledlého dřeva. Decentní stříbrný lesk mu propůjčuje nádech exkluzivity. Zejména v kombinaci s trojdimenzionální strukturou Veralinga nabývá dekor charakteru čerstvě rozštípaného dříví.

S elegancí dubu
Dub Thermo A je ve srovnání s ostatními dekory výrazně decentnější. Četné suky, podélné letokruhy a tmavé zbarvení působí organicky a v prostoru velmi charismaticky. Stejně elegantní linie má i dekor dubu Brabant, který se vyrábí ve dvou barevných provedeních.

Od každého to nejhezčí
Nový dekor Elmo je pruhovanou interpretací charakterově výrazného jilmu, jemuž ražba Veralinga propůjčuje drsný povrch. Se svými tenkými proužky působí Elmo velmi jemně. Autentickým spojením jasanu a dubu vznikla ražba Okasha. Cítíte přesně to, co vidíte. Se svými výraznými póry vzbuzuje dojem pravých pórů masivního dřeva.

RENOLIT ALKOREN Brabant A RENOLIT ALKOREN Roca Cream
RENOLIT ALKOREN Roca Rust RENOLIT ALKOREN Thermo A
RENOLIT COVAREN Brabant B RENOLIT COVAREN Elmo Veralinga White
RENOLIT COVAREN Magellan Vintage P RENOLIT COVAREN Veralinga Wolfram Grey


Více informací získáte na

-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

https://baly.com.ua

https://citroen.niko.ua

www.best-cooler.reviews