asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

Nové hmoždinky Baumit N a Baumit S

05.06.2018

Součástí všech zateplovacích systémů Baumit jsou od letošní stavební sezóny nové hmoždinky Baumit N a Baumit S. Zatloukací talířové hmoždinky s ocelovým trnem Baumit N a šroubovací hmoždinky Baumit S jsou určené do všech typů podkladů dle ETAG 004 - A, B, C, D, E.

Horní část včetně talířku je vyrobena z velmi kvalitního polyamidu, což zajišťuje vysokou tuhost talířku a odolnost hmoždinky proti kolísání teplot. Obě tyto hmoždinky mají kotevní hloubku pouhých 25 mm (resp. 45 mm pro kategorii E – pórobeton) a tím je jejich celková délka kratší než u jiných hmoždinek. Součinitel bodového prostupu tepla je pouhých 0,001 W/K (platí pro Baumit N a zápustnou montáž Baumit S). Zápustnou montáž šroubovací hmoždinky Baumit S lze provést pomocí Montážního setu Baumit S a tím výrazně snížit možnost prokreslování hmoždinek v podzimním, případně jarním období.

Nové hmoždinky Baumit, včetně celé skladby zateplovacího systému Baumit, získaly osvědčení o splnění požadaů pro kvalitativní třídu A podle TP CZB 01-2015 a tím jen potvrzují důležitost kompletní systémové skladby a také to, že na kvalitě jednotlivých komponentů záleží.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media