asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

Nové typy teplovodních konvektorů Licon, které chladí i dochlazují

01.10.2013
Teplovodní konvektory jsou alternativou nebo doplňkem k velkoplošným systémům. Tato otopná konvektorová tělesa jsou dostupná v provedení podlahovém, nástěnném a samostojném.
Pro nízkoteplotní systémy jsou nejvhodnější vysoce výkonné konvektory s ventilátorem. Ventilátor několikanásobně zvýší účinnost, a to platí i pro nízké teploty topného systému. Ventilátory jsou dnes již téměř neslyšné. Společnost Licon dodává na trh speciální, patentově chráněné ventilátory, které používají systém diskových magnetických motorků. Konvektorové otopné systémy s takovýmito ventilátory běžně NEdosahují úrovně ani 30dBA a spotřebují jen okolo 5W. 

Konvektory s ventilátorem jsou vhodným doplňkem moderních nízkoteplotních systémů pro jejich efektivitu, univerzálnost, úspornost a dlouhouživotnost. Kromě vysoce účinného vytápění nabízí konvektorová otopná tělesa s ventilátorem Licon rovněž i účinné dochlazování nebo chlazení. Dochlazování může být u konvektorů Licon benefitem zdarma.

Více na

-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
ML
Dobrý den, nějaké kvalitní a pěkné výrobky tedy nejdeme u koho prosím ?Děkuji ML
Odpovědět | 22.10.2013, 17:19
Robert
Na stránkách ale uvádíte pro dosažení max výkonu hlučnost přes 40dB a 18,5W příkon! To je dost. Výraz "téměř neslyšné" se zde tedy nedá použít.Hodnoty zde v článku uvádíte při otáčkách na první stupeň. Na druhý stupeň už překročíte to co zde uvádíte, jak v hlučnosti, tak v příkonu.
Odpovědět | 21.10.2013, 11:53
Roman
To mate pravdu, tato znacka neni moc kvalitni. Mam zkusenosti s lepsi kvalitou a hlavne dokonalejsim designem....
Odpovědět | 22.10.2013, 08:22
Robert
Díky za info, kouknu ještě někde u zahraničních výrobců kteří zde mají zastoupení, slyšel jsem o Belgické firmě cwang tak je zkusim.
Odpovědět | 22.10.2013, 12:39

Další z Jaga Media