asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

Nový produktový web skupiny Českomoravský beton www.lite-smesi.cz

25.07.2013
Nové stránky www.lite-smesi.cz urychlují a usnadňují práci architektům, projektantům, realizačním firmám i drobným stavebníkům. Naleznete zde podklady pro architekty, realizační firmy i drobné stavebníky na jednom místě. Jde o doslova nabitou knihovnu, kde najdou veškeré informace a podklady ke značkovým produktům skupiny Českomoravský beton jako jsou ceníky, produktové a technické listy, schémata podlahových souvrství nebo videa. Nové stránky www.lite-smesi.cz zastřešující celkem deset značkových produktů skupiny Českomoravský beton. Navazují na obchodní web www.transportbeton.cz a informačně jej rozšiřují a doplňují. Kromě poskytování kompletních podkladů k jednotlivým produktům rozšiřuje web www.lite-smesi.cz i služby zákazníkům. Nejenže jim usnadní výběr stavebního materiálu a zpřístupní veškeré informace, ale je zde možné také poptat vybraný stavební materiál - produkt. Oslovit lze konkrétní betonárnu ze skupiny Českomoravský beton, kterou si zákazník zvolí na interaktivní mapě, případně odborníka pro daný produkt nebo činnost (pokládka litých směsí, dispečink čerpání apod.).
Nové www stránky jsou místem, kde architekt, stavař i drobný stavebník najde veškeré podklady ke značkovým produktům skupiny Českomoravský beton.  Zeleno-bílo-šedé provedení se specifickými firemními grafickými pry napoví, že patří k obchodnímu webu společnosti Českomoravský beton. Kromě poskytnutí kompletních informací o značkových produktech na ve formě jednotlivých mikrostránek rozšiřuje web i služby zákazníkům.

Nový web, který byl navržen především jako obchodní, nabízí návštěvníkovi ucelený servis, usnadňuje mu výběr nejvhodnějšího produktu pro konkrétní realizaci, zpřístupňuje veškeré informace o vybraných produktech a umožňuje i zaslání poptáy. Díky snadnému vyhledávání ů lze oslovit konkrétní betonárnu, případně odborníka pro daný značkový produkt nebo specifickou činnost, jako je např. pokládka litých směsí, dispečink čerpání apod.

Cílem nových stránek   je spokojený návštěvník, který rychle najde to, co hledal, byť si v danou chvíli nic neobjedná. Na místo, které je informačně hodnotné a zároveň přívětivé k uživateli, se určitě rád vrátí.

-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

Узнайте про нужный веб сайт , он рассказывает про визуализация интерьера у нас