asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

Ohřev vody

26.08.2013
V dnešní době s neustále stoupajícím komfortem bydlení výrazně rostou i náklady na provoz celé domácnosti, mezi které patří například náklady na topení a přípravu teplé užitkové vody. Dodavateli těchto tepelných čerpadel jsou např. společnost Stiebel Eltron nebo Tatramat.
Tepelné čerpadlo Tatramat TEC TM na přípravu teplé vody umožňuje vodu ohřívat až na 65 °C a díky 70 mm silné izolaci a speciální konstrukci byla dosažena nadstandardně nízká tepelná ztráta v pohotovostním režimu. Zařízení odebírá energii vzduchu z místnosti, v které je instalován a nepotřebuje venkovní vzduch.

Odběrem tepla je okolní vzduch v instalační místnosti ochlazen o 1 °C až 3 °C. Zásobník teplé pitné vody je z důvodu ochrany proti korozi zevnitř opatřen speciálním smaltem a navíc je vybaven nespotřebovávanou ochrannou anodou s externím napájením.

Elektronická regulace usnadňuje nastavení úsporného režimu. V závislosti na napájení elektrickým proudem a aktuálním odběru proběhne automatický ohřev až na nastavenou teplotu.

Ohřev pomocí tepelného čerpadla je více než třikrát levnější oproti tradičnímu ohřevu v elektrickém zásobníku a o více než polovinu levnější oproti ohřevu teplé užitkové vody v plynovém zásobníku.

Tepelné čerpadlo pro přípravu teplé vody TEC TM

Výhody pro vaši domácnost:
- vysoký topný faktor
- moderní regulace s LCD displejem
- jednoduchá instalace
- nízké provozní náklady
- ohřev teplé vody do 65 °C bez nutnosti aktivace přídavného ohřevu
- možnost vysokého odběru 40 °C vody

Více informací na
-->-->

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

https://progressive.ua

https://steroid-pharm.com

https://www.best-cooler.reviews