Pozvánka na konferenci Dřevostavby v praxi 7. Zaregistrujte se včas!

Pozvánka na konferenci Dřevostavby v praxi 7. Zaregistrujte se včas!

Téma: Konstrukční řešení a stavební detaily
Přijměte pozvání na sedmý ročník konference Dřevostavby v praxi. Odborná akce se bude konat ve dnech 31. října – 1. listopadu 2013 v hotelu Skalský dvůr u Bystřice nad Pernštejnem.

Registrace na akci již byla zahájena!
Na setkání profesionálů z oblasti dřevostaveb se dozvíte poslední trendy v oboru, získáte nové y v oblasti technického poradenství, užitečné informace a rady, které budete moci hned použít v praxi, a budete mít čas i na neformální setkání a odpočinek.

Hlavním tématem letošní konference jsou konstrukční řešení a stavební detaily dřevostaveb.
Mezi přednášejícími jsou technici, projektanti a znalci z partnerských společností, které patří mezi zkušené výrobce a dodavatele materiálů, nástrojů a služeb pro dřevostavbaře. O své znalosti a zkušenosti se podělí také odborníci z Nadace dřevo pro život, Cechu klempířů a pokrývačů, katedry konstrukcí pozemních staveb ČVUT, Univerzitního centra energeticky efektivních budov, VVÚD a Mendelovy univerzity.

Všichni mluvčí mají dlouholeté praktické zkušenosti v oblasti dřevostaveb a podělí se s vámi o své znalosti, upozorní na chybná stavební a technická řešení a nabídnou praktická doporučení pro správné řešení technických detailů, projektů a postupů.

Registrace byla zahájena, podrobný program akce i online přihlášku najdete na webových stránkách Rigips zde:

Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT (2 kreditní body).
Účastnický poplatek 1 600 Kč + 21 % DPH, celkem 1 936 Kč / 1 osoba. Občerstvení a ubytování je zajištěno v rámci poplatku. 

Uzávěrka přihlášek bude dne 21. 10. 2013. 

Kontakt: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Rigips, Počernická 272/96,
193 00 Praha 10, tel. 739 003 578, e-mail: [email protected],

–>–>