PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2013

PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2013

Protipožární a bezpečnostní veletrh na podzim opět v pražských Letňanech
Prague Fire & Security Days 2013 (FSDays 2013), již tradičně pro obory FIRE&SECURITY, IT PROTECTION, SAFE TRAFFIC, RESCUE PRAGUE a INTELIGETNÍ BYDLENÍ, se uskuteční ve dnech 17. – 21. 9. 2013 v PVA EXPO PRAHA opět souběžně se stavebním veletrhem FOR ARCH 2013.

I v letošním roce se návštěvníci mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů bezpečnostní techniky systémů a služeb mohou těšit na řadu zajímavých novinek. V tuto chvíli můžeme potvrdit exkluzivní umístění FSDays 2013 v hale č. 4, která je nejnovější a nejmodernější výstavní halou ve veletržním areálu PVA Letňany. Expozice vystavovatelů FSDays, prezentujících zabezpečovací techniku, systémy a služby, tak budou navíc v bezprostřední blízkosti firem z příbuzných oborů – inteligentního bydlení, ale i digitální domácnosti a elektro – partnerského veletrhu For Arch.

Hlavním tématem 5. ročníku FSDays 2013 je „Digitální bezpečnost“.

Za dobu svého trvání si FSDays získalo pověst kvalitního odborného veletrhu, jehož úlohou je představovat nejnovější trendy, postupy a systémy pro zabezpečení, ostrahu a ochranu objektů, systémy pro inteligentní budovy, ochranu dat a informací, bezpečnost v dopravě, kybernetickou bezpečnost, ale i možnosti materiálně-technického vybavení pro záchranáře a prostředků pro zvýšení bezpečnosti státu. FSDays nabízí zcela ojedinělé oborové propojení bezpečnosti se stavebnictvím a ve spojení s největším a nejnavštěvovanějším stavebním veletrhem v ČR – FOR ARCH se stává místem pro kvalitní a prestižní prezentaci nejnovějších bezpečnostních systémů zástupců jednotlivých značek v moderním, největším pražském veletržním areálu.

Projekt je určen především pro odbornou veřejnost ‐ stávající i potencionální, nové obchodní partnery, se zvláštní pozorností věnované stavebnictví, ochraně budov a objektů, tj. zabezpečovací technice, protipožární ochraně a v letošním roce ještě výrazněji systémům pro inteligentní budovy.

FSDays 2013 se uskuteční pod záštitou Ministerstva vnitra ČR, Ministerstva dopravy ČR a Hlavního města Prahy. Ke spolupráci a partnerství na přehlídce byly přizvány a osloveny i další instituce, složky státu
a profesní sdružení.

Veškeré novinky a zajímavosti týkající se FSDays jsou průběžně uváděny na stránkách .

–>–>