asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

Proběhl 20. ročník stavebního veletrhu INTERBUD

11.03.2013
Jubilejní 20. ročník jednoho z nejvýznamnějších stavebních veletrhů v Polsku proběhl ve dnech 1. -3. března v Lodži. Ve dvou halách se na něm představilo na 350 firem působících v oblasti stavebnictví. Hlavními tématy jubilejního ročníku bylo levné bydlení, financování stavebních projektů, snižování nákladů na provoz a údržbu staveb a v neposlední řadě prezentace nových materiálů a technologií.
Letošní ročník polského stavebního veletrhu INTERBUD navštívilo za tři dny více jak 13 tisíc zájemců o nové trendy v oblasti bydlení a výstavby. Jednalo se o největší výstavní akci v Lodži pro tento rok, která byla zároveň součástí vládního programu pro podporu polského stavebnictví.

INTERBUD má i mezinárodní ambice, takže jak mezi vystavovateli, tak mezi návštěvníky a novináři měli zastoupení i další evropské státy. Na veletrhu, který funguje jako platforma pro představení nových materiálů, technologií a obecně trendů ve výstavbě, si přišli na své hlavně zájemci o energeticky úsporné bydlení. Především byl veletrh určen pro ty, kteří zvažují výstavbu nového, energeticky šetrného domu a hledají jak inspiraci, tak vhodné dodavatele pro svoji stavbu.
-vb-
zdroj: INTERSERVIS Sp. z o.o.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media