RENOLIT na fensterbau/frontale 2014

RENOLIT na fensterbau/frontale 2014

Divize RENOLIT EXTERIOR představí během aktuálního ročníku veletrhu fensterbau/frontale 2014 svoje výrobky a služby pod mottem RENOLIT. JUST RELAX. Důvodů k uvolnění je hned několik: spokojenost, bezstarostnost anebo jen radost z krásných věcí. Vysoce účinné fólie RENOLIT EXOFOL chrání a zdobí povrch stavebních prů v exteriéru a tak přispívají k bezstarostnému životu stavebníka. Široká škála dekorů a barev fólií propůjčuje fasádě krásu. A cílem služeb společnosti, které se vážou k fóliím RENOLIT, je zase spokojenost zákazníků.

Stánek společnosti RENOLIT s číslem 231 v hale 6 se během veletrhu fensterbau/frontale 2014 (26.–29. březen 2014) zaměří na prezentaci nové generace fólií RENOLIT EXOFOL PX. Prémiová fólie pro venkovní použití obsahuje speciálně vyvinutý polyakrylát. Ten v podobě průhledné krycí vrstvy chrání jak barvu, tak základní fólii. „Díky této technologii se zvyšuje odolnost fólie proti povětrnostním vlivům a zároveň se zvyšuje její životnost,“ říká Ladislav Csanda, obchodní ředitel RENOLIT CZ.

RENOLIT EXOFOL PX mimo jiné splňuje požaday certifikace RAL-GZ 716 a překonává zkušební kritéria téměř všech technických norem. Mimořádně kvalitní složky patentovaného výrobku umožňují poskytnout maximální záruku 15 let, skutečná životnost však tento časový horizont mnohonásobně překonává. Kromě vyspělých vlastností vyniká RENOLIT EXOFOL PX snadným zpracováním.

RENOLIT rozšiřuje služby pro fólie
Společnost RENOLIT představí na veletrhu i rozšířené portfolio služeb vázaných k fóliím. Aktuálně v oblasti řezání fólií na požadovanou šířku. L. Csanda vysvětluje důvody tohoto rozhodnutí: „Naši zákazníci si stále častěji vystačí jen s malým množstvím fólie jedné barvy, protože nabídka barev se značně rozrostla.“

Praktické ukážky na stánku se během letošního ročníku zaměří na ukázka správného čištění fólií. „Chceme mluvit o tom, jak lze povrchy okenních fólií vyčistit, aniž by na nich zůstaly zbytky nečistot anebo se poškodily, a aby okenní rám a křídla dlouho vypadaly esteticky a zároveň byly odolné proti povětrnostním vlivům,“ objasňuje cíl praktických ukázek L. Csanda.

Bezpečné a spolehlivé: Produkty RENOLIT EXOFOL přinášejí klid a relaxaci.

 
Více informací získáte na

0 Shares