Setkání lídrů slovenského stavebnictví 2013/H2

Setkání lídrů slovenského stavebnictví 2013/H2

Na Setkání lídrů slovenského stavebnictví 2013/H2 vás zve společnost CEEC Research, Svaz stavebních podnikatelů Slovenska a Slovenská komora stavebních inženýrů. Na konferenci se nově vedle tradičního panelu stavebnictví objeví panel věnovaný projektovým pracím.

O tom, jaké zakázky stavbařům a projektantům přinese příští rok, jak si trh poradil s novelou zákona o veřejných zakázkách, jaké důsledky může mít připravovaná novela stavebního zákona a o problémech sektoru jako jsou nízké ceny, budou se zástupci stavebních a projekčních společností diskutovat přední představitelé veřejných i privátních investorů. Pozváni do panelu odborníků jsou  předseda vlády Robert Fico, ministr dopravy, výstavby a regionálního rozvoje SR Ján Počiatek či Radoslav Majerský, generální ředitel sekce rozpočtu a další. Do panelu projektových prací jsou pozvání například František Palko, státní tajemník Ministerstva dopravy, výstavby a regionálního rozvoje SR, Vladimír Benko, předseda Slovenské komory stavebných inženýrů, Imrich Pleidel, předseda Slovenské komory architektů nebo Viktória Chomová, investiční ředitelka Národní dálniční společnosti.

Na konferenci budou prezentovány výsledky nejnovější Kvartální analýzy slovenského stavebnictví Q4/2013. Dozvíte se, zda ředitelé očekávají, že příští rok bude pro slovenské stavebnictví  světlem na konci tunelu nebo jen dalším rokem krize.

Datum konání: 2. prosince 2013, 9:00-13:00
Místo konference: NH Gate One, Ambrušova 7, Bratislava

Více informací na , registrace na: [email protected]

–>–>