asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

Ski World Cup 2013 – mistrovství zimních sportů pro pokrývače

13.02.2013
Již po čtvrté se bude v Polsku konat mezinárodní mistrovství zimních sportů pro pokrývače – IFD FAKRO Ski World Cup 2013. Čestný patronát nad mistrovstvím tradičně převezme Mezinárodní federace pokrývačů – IFD.
Populární závody proběhnou 14. února 2013 v Muszyně na jihu Polska. Během mistrovství je rovněž naplánována mezinárodní konference pro pokrývače, kteří jsou členy IFD. Firma FAKRO, hostitel a organizátor konference, zaručuje, že závody budou připraveny na nejvyšší možné úrovni.

Letos mistrovství poprvé zahrnuje tři druhy závodů. Pokrývači mohou soutěžit nejenom v lyžování, ale také v jízdě na snowboardu a na sáňkách. V tomto roce se tak IFD FAKRO Ski World Cup mění v 1. olympiádu zimních sportů pro pokrývače.

Pro všechny hosty je zajištěn hotel (www.activa.fakro.pl) a také možnost si zatrénovat. Hotel je zasazen do malebné scenérie Sądeckých Beskyd s perfektně připravenými sjezdoami v lyžařském středisku Jaworzyna Krynicka.Další informace o závodech IFD FAKRO Ski World Cup, konferenci a aktivitách spojených s pobytem naleznete na stránkách .


Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

booker.in.ua/

http://220km.net