asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

Střechy Praha 2015 s řadou novinek!

13.10.2014

17. ročník největšího středoevropského veletrhu pro stavbu a renovace střech Střechy Praha s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů střešních materiálů, izolací, konstrukcí, střešních oken, doplňků i fasádních systémů proběhne 22. – 24. 1. 2015 v PVA EXPO PRAHA Letňany. 

V souběhu se koná veletrh úspor energií a alternativních zdrojů Solar Praha a veletrh Řemeslo Praha. Pestrý doprovodný program je realizován za aktivní podpory a účasti špičkových odborníků a významných institucí. Z programu vybíráme například fórum Dřevo a střechy, nový projekt na podporu řemesel v ČR Fandíme řemeslu, konference Izolace 2015, konference Coil-Coating, Centrum fasád, Stavební poradenské centrum s podporou ČKAIT a ČVUT v Praze či Centrum pro obnovitelné zdroje a úspory energií.

Střechy praha 2015 s řadou novinek! - foto - 20140123-016-3

Veletrh se koná pod záštitou ČKAIT, ČVUT v Praze - Fakulty stavební, Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva životního prostředí.
 

Srdečně Vás zveme k účasti a návštěvě veletrhů, které budou zahajovat stavební sezónu 2015.

Více na

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

best-cooler.reviews

http://ry-diplomer.com

poliv.ua