Večer architektů THINK ARCH 2013

Večer architektů THINK ARCH 2013

Zveme vás Večer architektů THINK ARCH 2013 do pražského Experimentálního prostoru NoDu! Již příští čtvrtek 27. března večer zde vyhlásíme vítěze druhého ročníku soutěže studentských prací a návrhů mladých architektů THINK ARCH 2013. Startujeme již v 19.00 a kromě desítek soutěžních prací letošního ročníku v obou kategoriích na všechny hosty čeká další zajímavý program. Celý večer budete moci využít služeb jedinečného portrétovacího studia L´Atelier Automatique, před prostorem NoD budou připraveny vozy MINI Cooper a celým večerem bude všechny provázet speciální hudební mix od DJ Henriette.

Vítězové v obou kategoriích získají finanční ceny v hodnotě bezmála 200 000 Kč a oproti loňskému ročníku jsme přidali i další skvělé ceny od partnerů soutěže. Předávat se budou jak ergonomická ramena k monitorům od CBS, tak na vítěze jedné z kategorií čeká špičková kancelářská židle . Mediální partneři přidali vítězům celoroční předplatné časopisů ASB a ERA21…

Soutěžili jste v letošním ročníku THINK ARCH 2013? A jste mezi vítězi?
To zatím nikdo – kromě mlčenlivé poroty a tajuplných organizátorů – neví. Večerem bude provázet moderátorka rádia Wave Barbora Šichanová a my se těšíme se na setkání s vámi. Třeba právě vy nebo někdo z vašich přátel v pražském NODu získáte některou z cen THINK ARCH 2013!

Večer architektů THINK ARCH 2013
Experimetnální prostor NoD, Dlouhá 33, Praha 1
čtvrtek 27. března od 19 hodin

0 Shares