Veletrh BAU 2013: O novinky firmy Schüco byl rekordní zájem

Veletrh BAU 2013: O novinky firmy Schüco byl rekordní zájem

Letošní ročník mezinárodního stavebního veletrhu BAU, který se uskutečnil v Mnichově, měl pro německou firmu Schüco International KG nebývalý význam. Rekordní návštěvnost jejich stánku podpořilo více než deset tisíc zájemců o novinky.

Interaktivní stánek Schüco s bohatým informačním zázemím upozornil na kreativní designové a konstrukční inovace. Svůj prostor v něm dostal například fasádní systém Schüco ERC 50, který umožňuje modernizaci fasády objektu bez přerušení provozu. Jedním z nejvýznamnějších momentů však bylo představení prototypu 3D parametrické fasády – Schüco Parametric Facade Concept. Ta nabízí nové a kreativní možnosti v architektuře, a to cestou nevázanosti, využití prostoru a tvarů i diferenciace. Zbývající tři náměty – Simply Smart, Energy-Efficient Modernization a Intelligent Functionality – pak poukázaly na dlouhodobý trend, kterým se inovované systémy Schüco ubírají. Základním a sjednocujícím principem jsou ekonomicky a energeticky výhodná řešení se zjednodušenými a automatizovanými procesy plánování, výroby a instalace.

Mezi významné novinky v segmentu fasád patří také technologie Schüco LightSkin powered by Zumtobel – efektní designové LED osvětlení, které se skrytě integruje především do okenních rámů. V rámci výrobků ze skupiny Simply Smart Technologies byl představen nový koncept kování AvanTec s možností otevření okenního křídla až do úhlu 180°. Z pohledu trvale udržitelné a environmentální výstavby lze upozornit na zcela nově představené vysoce tepelně izolované blokové okno Schüco AWS 90 BS.SI+. Své místo na trhu si jistě i nadále udrží standardní okenní profil AWS 75.SI+ s vylepšenou tepelnou izolací jádra, který je nově kompatibilní s kováním Simply Smart.

Pro více informací navštivte .

–>–>