Veletrhy moderního a nízkoenergetického bydlení

Veletrhy moderního a nízkoenergetického bydlení

Nejznámější pražské výstaviště Praha – Holešovice bude ve dnech 6. – 9. 2. 2014 patřit veletrhu DŘEVOSTAVBY a souběžným akcím WINDOOR EXPO a MODERNÍ VYTÁPĚNÍ. Veletrhy představí novinky, aktuální moderní trendy, doprovodný program určený pro laickou i odbornou veřejnost a expozice v reálné velikosti.  Veletrhy, jako každoročně, podpoří i řada odborných organizací a svazů.

Veletrh Dřevostavby je jedinečný svým zaměřením a jeho hlavním cílem je popularizovat dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Dřevo je a vždy bude obnovitelným přírodním zdrojem a zůstane ve všech formách zpracování nepostradatelnou součástí používaných materiálů v oblasti stavitelství. Hlavním cílem projektu je poskytnout ucelené informace o využití dřeva a přírodních materiálů ve stavebnictví a zpracování těchto plně obnovitelných přírodních zdrojů.

Další informace: .

Souběžně s veletrhem Dřevostavby se představí  4. ročník veletrhu Windoor expo, který je jedinečný svým zaměřením v ČR a jeho hlavním cílem je poskytnout ucelené informace o konstrukčních a profilových systémech oken, dveří, vrat, stínící techniky nebo zimních zahrad.

Více o veletrhu naleznete na .

Snad nikdo si nedovede dům představit bez vytápění, a proto by vám neměl uniknout 9. ročník veletrhu Moderní vytápění, který je zaměřen na moderní trendy v oblasti vytápění, úspory energie a efektivního využívání obnovitelných zdrojů energie v oblasti vytápění.

Více na .

0 Shares