Zlatá taška 2013 pro Bramac

Zlatá taška 2013 pro Bramac

V sobotu 9. 2. skončil 15. ročník veletrhu Střechy Praha 2013. Již tradičně byla součástí veletrhu soutěž o titul Zlatá taška. V prestižní soutěži o nejlepší přihlášený exponát zvítězila opět společnost Bramac, střešní systémy, s.r.o. Tentokrát získala titul Zlatá taška za keramickou střešní tašku Turmalín.


Přihlášené soutěžní produkty musely být součástí expozice vystavovatelů, přinášet zajímavé technické řešení, pokrok nebo netradiční nápad, určovat trend vývoje ve svém oboru, nabízet mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu a být zajímavé i z ekologického hlediska.

To všechno nejlépe ze všech přihlášených exponátů splnila střešní taška Turmalín – jedna z novinek společnosti Bramac v letošním roce.

Keramická třešní taška Turmalín je vhodná pro moderní stavby a rekonstrukce. Jde o keramickou tašku plochého tvaru, z níž je možné na střeše vytvořit plochu s jednoduchými liniemi a bez žlábků. Předností je jednoduchý výraz střechy, rozsáhlý sortiment doplňků, dokonalá kontura tašky a manganově hnědé probarvení pro hezčí řezné hrany. Navíc je taška posuvná až o 25 milimetrů a vyrábí se v několika barevných odstínech: kaštanově hnědé, měděné, režné a černé s antracitovou, které jsou probarveny manganem.

A ještě jedno ocenění získala naše společnost. Jako nejpoutavější výstavní expozici loňského ročníku veletrhu Střechy Praha vybrali návštěvníci výstavní stánek Bramacu.

–>–>