asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

Mezinárodní ocenění za udržitelnost pro smaltovanou ocel Kaldewei

06.09.2017

Za svou znamenitou smaltovanou ocel Kaldewei byl prémiový výrobce koupelen oceněn Green Good Design Award 2017 v kategorii „Products“. Toto ocenění patří k nejrenomovanějším mezinárodním oceněním za udržitelnost. Má ukázat veřejnosti, kteří výrobci jsou lídři v řešeních udržitelných výrobků. Ocenění Green Good Design Award propůjčuje „European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies“ a „Chicago Athenaeum International Museum“. Letos byly oceněné udržitelné projekty a výrobky z více než 20 zemí.

Arndt Papenfuß, ředitel marketingu společnosti Kaldewei, říká: „Smaltovaná ocel Kaldewei je jádrem značky společnosti a výsledkem nepřetržitého řízení inovací. Udržitelnost během celého životního cyklu – počínaje surovinami a výrobou až po každodenní používání po mnoho let a stoprocentní opětovné využití – jsou neoddělitelnou součástí filozofie společnosti Kaldewei.“

Díky tomu mohla společnost Kaldewei v roku 2009 jako první německý dodavatel koupelnového vybavení předložit Environmentální prohlášení o produktu (EPD) pro své řešení koupelen ze smaltované oceli.
K výrobě smaltovaných ocelových van, vaniček i umývadel používá Kaldewei pouze přírodní suroviny a proto je lze 100 % recyklovat.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

www.booker.in.ua

220km.net/

здесь ailavita.com.ua