asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen
Partneři kategorie

Purismus v koupelně

06.04.2018

Míra kvality je na půdě architektury, stavebnictví a designu většinou přímo úměrná ceně. Nová řada baterií Kludi Ameo je sympatickou výjimkou. Elegantně minimalistický tvar a funkční design jsou nyní dostupné všem.

Jednotný design kombinující jednoduchou formu se zaoblenými liniemi vychází z trendu měkkého purismu. Množství dostupných modelů koresponduje s měnícími se zajímavými designy, velké množství funkcí umožňuje snadnou intuitivní manipulaci.

 Design baterií vychází z trendu měkkého purismu.

 Design baterií vychází z trendu měkkého purismu.

Umyvadlo na očích

Po vstupu do koupelny tíhnou naše oči přirozeně k umyvadlu a jeho okolí. Jedná se o nejčastěji používanou oblast v koupelnách, výběr baterie by tudíž neměl být podceňován. Kludi Ameo se dodává v různých výškách.

 Po vstupu do koupelny tíhnou naše oči přirozeně k umyvadlu a jeho okolí.

 Po vstupu do koupelny tíhnou naše oči přirozeně k umyvadlu a jeho okolí.

Ta nejvyšší s tělem vysokým 27 cm zaručuje pohodlné používání i u umyvadel s vysokými okraji. Zajímavým interiérovým prem je také jednoduchá forma nástěnné baterie.

Funkční design

Důležitý je rovněž komfort sprchovací a koupací zóny. Široká škála baterií Kludi Ameo, které lze připevnit na zeď, na vanu, nebo dokonce skrýt pod vanu, dává architektovi při návrhu a následně také uživateli koupelny velkou svobodu. Pákové sprchové baterie se vyznačují zajímavým designem, funkčností a všestranností.

Jsou vybaveny ergonomickým přepínačem, který umožňuje přesnou regulaci teploty a průtoku vody, takže je každé sprchování pohodlné a bezpečné. Další zajímavou funkcí je s-pointer eco perlátor, který umožňuje nejen řídit směr vody, ale také omezení průtoku na 6 litrů za minutu, a to i při vyšším tlaku vody.

 Sprchové baterie jsou vybaveny přepínačem regulace teploty a průtoku vody.

 Sprchové baterie jsou vybaveny přepínačem regulace teploty a průtoku vody.

 

TEXT: RED, FOTO: KLUDI

Článek byl uveřejněn v časopisu .

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

https://kamod.net.ua

softplaycompany.co.uk/