asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen
Partneři kategorie

Nová tvář Vysočan

28.12.2016

Nový rezidenční projekt vzniká v těsné blízkosti Kolbenovy ulice v Praze 9 – Vysočanech. Tulipa City nabízí 257 bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk ve 4 bytových domech s plánovaným dokončením v 1. polovině roku 2018.

Rezidenční projekt Tulipa City je součástí rozsáhlého developmentu AFI Europe na území bývalého areálu ČKD Slévárny a Moury, kde společnost plánuje na pozemku o ploše 15 hektarů vybudovat kompletně novou čtvrť AFI City. Za architektonickým návrhem stojí studio CMC Architects a zastoupeny v ní budou nejen rezidenční domy, ale také kancelářské a obchodní plochy.

Lokalita se nachází na dosah centra města, je dobře dostupná autem i městskou hromadnou dopravou, přitom nabízí dostatek soukromí pro bydlení, práci i odpočinek. Budoucí obyvatelé Tulipy City budou mít k dispozici kompletní občanskou vybavenost se zelenými plochami i cyklostezkou.

Tulipa City leží v blízkosti stanice metra linky B Kolbenova. V jejím bezprostředním okolí se nachází také unikátní areál Freestyle Kolbenka, ve kterém je možné navštívit trampolínové centrum nebo si vyzkoušet lyžařské a snowboardové simulátory, letní sjezdou a freestyle skoky s dopadem do molitanových kostek. Nedaleko najdete také tři obchodní centra a outletovou arénu.

Tulipa City
Místo: Praha 9
Architekt: CMC Architects
Developer: AFI Europe
Dokončení výstavby: 2018

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

best-cooler.reviews/

www.best-cooler.reviews/

www.sweet-smoke.com.ua