ARCHITEKT-ON LINE NA DESIGN ROADSHOW 2015

ARCHITEKT-ON LINE NA DESIGN ROADSHOW 2015

V rámci diskuzního prezentačního semináře Design Roadshow jsou odborníkům z oboru architektury a designu představovány užitečné internetové servisní a informační základny pro jednodušší vzájemnou komunikaci neboli ARCHITEKT ON-LINE. A jaké to jsou?

1.

Jedná se o primární zdroj informací pro odbornou veřejnost, která zde najde potřebné technické informace vycházející z konstrukční dokumentace jednotlivých produktů. Ty jsou zapotřebí při zabudování výrobků J.A.P. do projektů. Další devizou tohoto portálu je shromáždění konkrétních zkušeností z realizačních montáží výrobků společnosti J.A.P. „Prezentované stavby jsou zaměřené na tipy a rady pro zjednodušení montáže pro další stavebníky tak, aby nemuseli hledat jiná alternativní řešení. A navíc jde o přímé předávání praktických zkušeností a to je v praxi velice ceněno,“ vysvětluje výhody tohoto projektu pan Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P.

2. Partnerská zóna na  

Tato speciální sekce od společnosti Technistone pro odborníky je přístupná pouze pomocí hesla, které získáte na vyžádání u zástupců firmy. Co zde najdete? „Především získáte veškeré odborné informace, jako jsou například: obchodní podmínky, různé certifikáty, ukázky testování vlastností produktů Technistone, nebo i možnost přihlášení k odběru newsletteru. Navíc tato partnerská zóna přináší možnost stažení si balíčku všech barev, které můžeme poté vložit do svých 3D vizualizérů. Dále zde získáte veškeré marketingové materiály a nakonec si můžete pomocí kalkulátoru spočítat i cenu desky včetně jejího opracování,“ říká paní Andrea Freislebenová, prezentační manažerka značky Technistone. Bližší informace se dozvíte na akcích Design Roadshow.

3. Trachea Designér na

Možnost ukázat svému zákazníkovi vybraný povrch či dekor Overface přímo na rozvržené vestavěné skříni, vám umožní aplikace Trachea Designer. „Jedná se o bezplatnou online internetovou aplikaci, která pomocí svých nástrojů umožní odborníkům jednoduché zadávání potřebných kritérií a namodeluje vestavěnou skříň s motivy Overface přesně podle přání a představ klienta,“ vysvětluje pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, a. s. Již brzy na těchto stránkách po jednoduché registraci navíc získáte i možnost nahrát do aplikace svoje individuální motivy a tím Trachea Designera používat s vlastní individuální výbavou.

A jak byli spokojeni účastníci poslední akce Design Roadshow v Karlových Varech?

Libor Březina – Truhlářství, podlahářství

Zatím jsem byl na všech ročnících Roadshow a vždycky se mi to moc líbilo. Úroveň akce – jak ji člověk sleduje po ty roky, se zvyšuje v prezentovaných trendech i ve způsobu prezentace. Firmy, které zde byly představeny, znám. Tedy kromě Technistone. Ten jsem zatím ve své praxi nepoužil – hodně rozhoduje cena za výrobek a montáž 🙂  Společnosti J.A.P. a TRACHEU znám. Dveře MASTER mě zaujaly, skryté zárubně už jsme viděli v minulém roce. Co se týká nábytkových dvířek Trachea – hodně zajímavé byly akryláty, ale opět – je to o ceně. 🙂

Zaujala Vás internetová základna společností J.A.P, Technistone a Trachea? Přijďte se podívat dne 23. dubna 2015 do Zlína.

Více na

ZDROJ: PR článek společnosti DENDRIT Consulting, s.r.o.