asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen
Partneři kategorie

Festival Landscape

22.05.2017

Po celé Plzni v posledních dnech vznikají site specific instalace a galerie pod širým nebem. Pátý ročník festivalu o krajině a prostoru potrvá až do konce září. Pořádají jej Galerie Jaroslava Fragnera a DEPO2015 spolu se Statutárním městem Plzeň a ve spolupráci s Útvarem koncepce a rozvoje města Plzeň.

Program Landcape festivalu Plzeň 2017 nabídne na 80 nejrůznějších akcí: Od výstav či site specific instalací přes přednášky, diskuze a promítání až po procházky, workshopy či menší samostatné festivaly, věnované specifickým tématům, či plovárenské dny.

„Po vydařených aktivitách v rámci projektu Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015 je tohle další velká příležitost na některá témata navázat a otevřít nové otázky, které dění ve veřejném prostoru našeho města posunou zase o něco dále,“ říká technický náměstek primátora města Plzně Pavel Šindelář. Témata, kterým se chce letošní plzeňský ročník věnovat, jsou například zeleň v centru města, nedávno vzniklé pěší zóny, přechody z městské do volné krajiny, nebo vertikální zahrady a zelené střechy.

Podrobné aktuální informace a kompletní program jsou k dispozici na webových stránkách , kde je ke stažení také mapa města se všemi instalacemi a výstavami. V tištěné podobě pak bude zdarma k dispozici na mnoha místech po celé Plzni.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

https://steroid-pharm.com

http://www.ka4alka.com.ua

www.lkredit.com.ua