asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

Hliníkové pergoly diamond design: Zahradní přístřeší pro fajnšmekry

18.09.2015

Charakter zahrady se během posledních dekád změnil k nepoznání. Není to tak dávno, kdy zahrada sloužila především k pěstování plodin a jiným ryze praktickým účelům. V dnešní uspěchané době představuje ideální místo pro odpočinek. K tomu je však zapotřebí vhodného zázemí, ve kterém najdete příjemný stín během parného léta, jakožto i útočiště před rozmary počasí v průběhu jarních a podzimních měsíců.

Kam tím míříme? Ani na vaší zahradě by neměla chybět pergola, ve které budete trávit čas s rodinou a přáteli. Ale co když vám z nějakého důvodu „nesedí“ dřevo? V tom případě vsaďte na elegantní a hliníkové konstrukce!

Dřevu nelze upřít osobitý charakter a některé nesporné výhody. Přesto se nehodí do každého exteriéru a pokud je váš dům moderního až minimalistického rázu, v podstatě není co řešit. Hliníková pergola vedle něj perfektně zapadne a umocní celkový dojem. A vsadíte-li na konstrukce, které na náš trh přináší diamond design, dostanete mnohem více než jen obyčejný zahradní přístřešek. .

DIAMOND DESIGN jsme si nevybrali náhodou. Nabízí prémiové stínění, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Hliníkové pergoly značky RENSON jsou naprosto bezúdržbové a technicky propracované do sebemenších detailů. Navíc si sami zvolíte typ zastřešení a výplní mezi nosnými sloupy. A je to právě střecha, která má na komfort a možnost celoročního obývání zásadní vliv.

Foto:

Budou to hliníkové lamely (perfektně korespondují s novostavbami s osazenými venkovními žaluziemi), do nichž si necháte integrovat stylové LED pásky? Anebo baldachýn (třívrstvé vodotěsné PVC) umožňující stažení celého stropu k volitelné stěně? Možná si nakonec vyberete speciální rolety s precizně vyřešeným odtokem vody...

O hliníkových pergolách od diamond design bychom mohli napsat ještě mnoho, ale proč plýtvat slovy, když si můžete názor udělat sami?

ZDROJ: PR článek společnosti Diamond design

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Lukeš
Prosím o zpracování cenové nabídky na lamelovou pergolu diamond š. 7700, v. 2600, hl.4200 povrch antracit, z boku a z čela screenová roleta, el.ovládání DO, z jedné strany kotvení ke stěně domu, realizace Plzeň
Odpovědět | 15.04.2018, 11:52

Další z Jaga Media

optiontradingstrategies.net

Нашел в интернете важный интернет-сайт про направление Шкафы шоковой заморозки https://apach.com.ua