Hliníkové pergoly diamond design: Zahradní přístřeší pro fajnšmekry

Hliníkové pergoly diamond design: Zahradní přístřeší pro fajnšmekry

Charakter zahrady se během posledních dekád změnil k nepoznání. Není to tak dávno, kdy zahrada sloužila především k pěstování plodin a jiným ryze praktickým účelům. V dnešní uspěchané době představuje ideální místo pro odpočinek. K tomu je však zapotřebí vhodného zázemí, ve kterém najdete příjemný stín během parného léta, jakožto i útočiště před rozmary počasí v průběhu jarních a podzimních měsíců.

Kam tím míříme? Ani na vaší zahradě by neměla chybět pergola, ve které budete trávit čas s rodinou a přáteli. Ale co když vám z nějakého důvodu „nesedí“ dřevo? V tom případě vsaďte na elegantní a hliníkové konstrukce!

Dřevu nelze upřít osobitý charakter a některé nesporné výhody. Přesto se nehodí do každého exteriéru a pokud je váš dům moderního až minimalistického rázu, v podstatě není co řešit. Hliníková pergola vedle něj perfektně zapadne a umocní celkový dojem. A vsadíte-li na konstrukce, které na náš trh přináší diamond design, dostanete mnohem více než jen obyčejný zahradní přístřešek. .

DIAMOND DESIGN jsme si nevybrali náhodou. Nabízí prémiové stínění, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Hliníkové pergoly značky RENSON jsou naprosto bezúdržbové a technicky propracované do sebemenších detailů. Navíc si sami zvolíte typ zastřešení a výplní mezi nosnými sloupy. A je to právě střecha, která má na komfort a možnost celoročního obývání zásadní vliv.

Foto:

Budou to hliníkové lamely (perfektně korespondují s novostavbami s osazenými venkovními žaluziemi), do nichž si necháte integrovat stylové LED pásky? Anebo baldachýn (třívrstvé vodotěsné PVC) umožňující stažení celého stropu k volitelné stěně? Možná si nakonec vyberete speciální rolety s precizně vyřešeným odtokem vody…

O hliníkových pergolách od diamond design bychom mohli napsat ještě mnoho, ale proč plýtvat slovy, když si můžete názor udělat sami?

ZDROJ: PR článek společnosti Diamond design