asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

MOVENTO: EVOLUCE pohybu

26.04.2017

MOVENTO, nový skrytý vodicí systém firmy Blum pro zásuy a výsuvy ze dřeva, se vyznačuje novými vlastnostmi chodu a ještě vyšším komfortem obsluhy.

Nově vyvinutý výsuvný systém boduje svou nejvyšší kvalitou pohybu – od otvírání až po zavírání. Synchronizovaný lehký chod vykazuje další a ještě mnohem lepší vlastnosti, zejména klidný chod a vyšší kvalitu pohybu. je nově dimenzován pro dynamickou nosnost 40 a 60 kilogramů, jsou pro něj příznačné vysoká stabilita, velmi dobré hodnoty pro svěšování a tah při otvírání výsuvu.

Nový vodicí systém se tak nabízí jako vhodné řešení kování proto, že skvěle vyhovuje aktuálním designovým trendům zejména u obývacího nábytku, jako jsou široké a těžké, plně naložené výsuvy, uložené velice nízko, až téměř u podlahy. Stejně tak se hodí při využití těžkých materiálů na čela zásuvek.

Komfort obsluhy a využití

MOVENTO existuje v kombinaci s integrovaným tlumením BLUMOTION a je k dostání také s integrovaným mechanickým způsobem otvírání TIP-ON pro bezúchytkový nábytek. V dnešní době je možné obě techniky také kombinovat. Dostaneme tak možnost otvírání bez úchytek s tlumeným dovíráním pod názvem . Další zvýšení komfortu navíc dosáhnete využitím , elektrického způsobu otvírání.

Nový vodicí systém je dimenzován tak, aby vyhovoval vysokým nárokům vůči kování. Vy jej můžete využívat pro zvýšení svého pohodlí ve všech místnostech v bytě. Také u tohoto nového sortimentu platí záruka Blum - po celou dobu životnosti nábytku.

      


Zdroj: PR článek firmy BLUM

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

別れさせ屋 和歌山

rtic tumbler review

http://www.best-cooler.reviews/