asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

O portálu

22.03.2013

Portál cwang.info se během své existence stal důležitým zdrojem informací a internetovým průvodcem v oblasti architektury, stavebnictví a stavebního podnikání v České republice.

OBSAH cwang.info
Denně aktualizovaný obsah tvoří:

  • odborné články (denně nové)*
  • firemní aktuality, novinky
  • analýzy
  • kalendář události – konference, výstavy, veletrhy, přednášky
  • videa – videopřehlídky zajímavých světových a domácích staveb, animované vizualizace velkých projektů, rozhovory a přednášky


* Součástí článků je galerie obrázků s popisky a diskuse k článku.
Návštěvníci portálu mají možnost dostávat e-mailem přehled nejdůležitějších článků v podobě e-novin.

STRUKTURA ČLÁNKOVÉ ČÁSTI PORTÁLU

ARCHITEKTURA
V rámci sekce Architektura najde čtenář (architekt, projektant) informace o projektech a nových realizacích, rozhovory s architekty a designéry, představení architektonických i designérských ateliérů a prezentace jejich nejznámějších děl. Součástí jsou i inspirativní řešení interiérů, design interiérových prů, nábytku, stavební detaily, tvorba designérů a interiérových architektů. V podsekci Stavba a budovy se návštěvník dozví důležité informace o průmyslových, bytových, nebytových, sportovních, administrativních, inteligentních, pasivních a nízkoenergetických budovách.

STAVEBNICTVÍ
Tato sekce je určena zejména výrobcům, dodavatelům a realizátorům. Obsahuje informace o nových a zajímavých stavebních materiálech nebo výrobcích dostupných na českém trhu. Obsah tvoří články a informace o materiálech, technologiích, stavební technice, konstrukcích a podobně.

INŽENÝRSKÉ STAVBY
Sekce Inženýrské stavby obsahuje přehled technologií, materiálů a zajímavých realizací ve světě inženýrských staveb, informace z oblasti geotechniky a zakládání staveb, nové technologie a realizace ze sféry dopravních staveb, informace o navrhování, výstavbě a sanaci vodních staveb i nové trendy ve výstavbě inženýrských sítí.

TZB
V rámci sekce TZB se návštěvník dozví nejaktuálnější informace z oblasti technického zařízení budov a facility managementu. Sekce přináší informace ze strategické oblasti úspor energie, energetické hospodárnosti a využití obnovitelných zdrojů energie, dále informuje o aktuálních trendech v oblasti vytápění, systémů vytápění a zdrojů tepla. Také se v ní návštěvník dočte o aktuálních tendencích v oblasti přípravy teplé vody, úpravy pitné vody a její hygieny, najde zde informace z oblasti plynoinstalací a samozřejmě vzduchotechniky, chlazení a klimatizací.

PODNIKÁNÍ A TRH
Sekce Podnikání a trh obsahuje informace o rozhodujících firmách a lidech z oblasti stavebního trhu a developmentu i informace o soukromých zakázkách, veřejných soutěžích a připravovaných projektech.

Kontakt na redakci:
[email protected]

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Martin Fečo
Hezký den přeji, delší dobu sleduji Váš web a myslím si, že by naše služby pro Vaše klienty byli přínosem. Naše produkty najdete na http://royalinterier.cz/cz/ a http://www.zamekjablonna.cz/cz/ Děkuji za odpověď Fečo Martin 775122111
Odpovědět | 04.02.2016, 13:03
Harazím Vladimír
Dobrý den, Váš portál delší dobu sleduji, prosím o návštěvu našich www.drekoma.cz jsem názoru, že Vašim návštěvníkům webu bychom mohli být prospěšní. Prosím o Vaše stanovisko a těším se na možnou spolupráci. Harazím Vladimír
Odpovědět | 27.03.2015, 07:57
американская фондовая биржа

https://www.profvest.com

Этот интересный портал , он описывает в статьях про рукомойник https://arbud-prom.com.ua/rukomoynik