Partneři sekce:

ISH 2017 – Voda. Energie. Život

ISH 2017 – Voda. Energie. Život

V roce 2017 bude ISH opět jedničkou mezi veletrhy v sektoru vybavení koupelen, technických zařízení budov, klimatizací a obnovitelných zdrojů energie. I když do začátku veletrhu zbývá ještě pár měsíců, veletrh ISH potvrzuje svou pozici jedničky již teď – chystá se na něj kolem 2 400 vystavovatelů, kteří ve Frankfurtu nad Mohanem ve dnech 14. až 18. března 2017 představí své nejnovější produkty a inovace.

ISH je významnou mezinárodní akcí pro sektor vodoinstalací, vytápění a klimatizací. Dělí se na dvě velké části – ISH Energy a ISH Water. zahrnuje celé spektrum služeb a produktů pro stavebnictví souvisejících s energií – vytápění, klimatizační, chladicí a ventilační technika. Vše je zaměřeno především na efektivní využívání obnovitelných zdrojů, jako jsou solární a geotermální energie či biomasy, tepelná čerpadla, využití odpadního tepla apod. Součástí ISH Energy je také například Building Forum, věnované inovativním řešením návrhů, realizací budov, bytových komplexů a jejich energeticky úspornému provozu, nebo Real Estate Forum, které zprostředkovává dialog mezi společnostmi obchodujícími na realitním trhu, dodavateli služeb technických zařízení budov a profesemi zabývajícími se instalacemi sítí do budov.

je naproti tomu největším světovým showroomem koupelnového designu s úplným spektrem produktů pro vybavení koupelen. V roce 2017 se bude konat pod heslem „Koupelna pro lidi“. Součástí Trend Fóra, platformy zaměřené na nejnovější trendy, je akce s názvem ‚‚, kde se představí různé modely plánování individuálně řešených koupelen. Dnešní koupelny a zejména jejich funkční a estetické charakteristiky mohou být bez problémů individuálně řešeny podle potřeb uživatele. Součástí přehlídky Trend Show je i série přednášek na téma: Pop up my Bathroom Atelier. Přenášky jsou vítanou příležitostí dozvědět se nové věci a setkat se se zajímavými lidmi z oboru. Jsou nabité informacemi a diskusní skupiny často dospějí k neočekávaným a inspirativním závěrům.

Vedle široké škály produktových inovací představovaných vystavovateli nabízí i široký doprovodný program, jenž se věnuje novinkám a aktuálnímu dění v sektoru. Na specializovaných přednáškách nabízejících příklady osvědčené praxe, na dedikovaných výstavách, panelových diskusích, soutěžích a komentovaných prohlídkách se odborní návštěvníci mohou seznámit s nejnovějším vývojem, získat informace i inspiraci a navázat nové y.

Neoddělitelnou součástí doprovodného programu je předávání prestižních cen, jako je ‚‚, která oceňuje nejzajímavější do budoucnosti hledící produkty, charakterizované optimálním mixem udržitelnosti, estetického dojmu a funkčnosti.

Více informaci naleznete na webových stránkách ish.messefrankfurt.com.

Zdroj: PR článek společnosti Happy Materials