Partneři sekce:

Jak technologie mění vytápění a ovlivňuje životní prostředí?

Jak technologie mění vytápění a ovlivňuje životní prostředí?

Stávající forma systémů vytápění budov, jejich kontrola a správa, náklady za spotřebu paliva a jiné související aspekty právě procházejí obrovskými změnami v požadavcích na náročnost. Tyto změny přináší mnohé výhody a to jak koncovým uživatelům v podobě reálných úspor v jejich peněženkách, tak instalačním firmám, kterým usnadňují instalaci a monitorování servisovaných zařízení. Mimo toto všechno ale mají díky snižování emisí CO2 pozitivní dopad na životní prostředí.

Přístup k internetu odkudkoliv a nejnovější technologie, tyto dva pry jsou plně využity pro nejnovější generaci zařízení Hoval – Švýcarského výrobce , . Bez ohledu na to, zda využíváte tepelná čerpadla, solární energii nebo systém pro ohřev vody, každé zařízení je provozováno jedním a tím samým kontrolním systémem, který lze snadno ovládat pomocí nástěnného dotykového panelu či smartphonu.

Tak geniálně jednoduchý

Srovnáním ke kostkám Lego lze vysvětlit jednoduchost nové generace inteligentní   – kotle, tepelná čerpadla, solární systémy a systémy pro ohřev teplé vody lze vzájemně kombinovat a ovládat je pomocí jednoho panelu. Díky této modulární koncepci je možné systém kdykoliv adaptovat a rozšířit o další zařízení, včetně napojení na stávající kontrolní systémy v budově. Zapomeňte na několik systémů fungujících paralelně – nyní mohou všechna zařízení pracovat za jedním konkrétním účelem. Být ekonomická a ekologická tak, jak jen je to možné.

Moudrý a ekonomický

Kolikrát se vám stalo, že jste odjeli na dovolenou nebo do práce a zapomněli jste vypnout topení? S novou generací regulace Hoval můžete zapomenout na neustálé nastavování termostatu, systém se sám přizpůsobí vaší každodenní rutině. A co víc, víte, kolik peněz můžete ušetřit díky tomu, že váš kotel bude připojený k internetu a automaticky přizpůsobí režim vytápění dle předpovědi počasí? Díky této funkci budou vaše účty za energii každý rok nižší. Ovládací panel na zdi či na obrazovce vašeho počítače vám poskytne stálé informace o režimu vytápění včetně aktuální analýzy spotřeby. To vám zaručí okamžitý přehled o tom, jak hospodárně vytápíte.   

Vždy spolehlivý

Inteligentní regulace TopTronic® E sama detekuje potřebu údržby kotle s dostatečným předstihem a dává signál na všech ovládacích zařízeních včetně vašeho smartphonu. Informace o potřebě údržby se automaticky dostane i k vašemu technikovi. To umožňuje, aby poruchy byly identifikovány včas a údržba mohla být plánována lépe a důkladněji. Menší závady může servisní technik Hoval opravit přímo ze svého počítače.

A konečně – ekologický

Nová generace je ve své třídě energeticky nejúspornějším zařízením. S funkcí přizpůsobování se změnám počasí a životnímu stylu uživatelů fungují všechna zařízení maximálně ekonomicky a ekologicky. Snižují spotřebu paliva, emisí CO2 a svou energetickou stopu. Nová generace inteligentních systémů regulace Hoval tak utvrzuje důsledné plnění mise Lichtenštejnského výrobce: S odpovědností k energii a životnímu prostředí.  

Pozvánka na webinář (online seminář) pro specialisty vytápění, chlazení a klimatizace

Mějte přístup k nejnovějším trendům z oblasti vytápění, chlazení a klimatizace. Využívejte nejmodernější technologie,  které šetří váš čas a peníze. Regulace nové generace TopTronic®E byla vytvořena tak, aby dokonale zabezpečila systém vytápění hotelů, nemocnic, kancelářských budov, škol, výrobních hal a skladů, či komplexních soustav CZT.

7 způsobů, kterými chytrá regulace vytápění ovlivní vaše podnikání.

Termín: pátek 23. října 2015, 9-10hod
Registrace
K účasti na webináři potřebujete počítač, tablet či smartphone a připojení k internetu.

Zdroj: PR článek společnosti Hoval spol. s r.o.