asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

Komfortní elektrické podlahové topení na deskách CETRIS®

06.04.2016

Pokud jste rozhodnuti, že si chcete dopřát komfort podlahového topení, budete stát před otázkou, zda zvolit teplovodní nebo elektrické. Elektrické podlahové topení je investičně méně náročné.

Je možné ho instalovat prakticky kamkoli bez ohledu na typ místnosti a podklad a umožňuje vyhřívat jen některá místa či místnosti. Elektrické topení je také  pružnější, s jednoduchou a přesnou regulací. Společnosti CIDEM Hranice, a. s. , Saint-Gobain Construction Product CZ divize Weber a STIEBEL ELTRON spol. s r. o. společně vyzkoušeli skladbu se zabudovaným podlahovým temperačním systémem na podlaze z cementotřískových desek CETRIS®.

Ideálním produktem pro vytvoření nosné pochůzí vrstvy podlahy do koupelen tedy prostor s vyšším výskytem vlhkosti jsou podlahové desky CETRIS® PD (ev. PDB – broušené). Kladou se na nosníky (dřevěné hranoly, ocelové nosníky), slepí se v peru a v drážce a přišroubují se k podporám. Na takto vytvořený nosný záklop se instaluje systém topných elektrických rohoží.

Více informací naleznete na , popřípadě v novém vydání technického katalogu CETRIS® - Podklady pro projektování a realizaci staveb.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

https://www.best-cooler.reviews

https://gefest-sv.kiev.ua

uniti.ua