Partneři sekce:

Máme řešení i pro vaše úsporné vytápění hal

Máme řešení i pro vaše úsporné vytápění hal

Přestaňte vyhazovat peníze oknem s nekvalitním a neefektivním řešením průmyslového vytápění. I přes všechen shon, který v každé firmě panuje 12 měsíců v roce, se zastavte a popřemýšlejte: Vyzkoušel jsem opravdu všechny možnosti, jak ušetřit na průmyslovém topení? Neexistuje žádný způsob, jak bych mohl uspořit?

Samozřejmě, že existuje a nabízí jej společnost Schwank. Ta se může několik desítek let pyšnit označením „lídr v oblasti vytápění plynovými infrazářiči“. Právě v nich totiž tkví hlavní důvod, kvůli kterému společnost Schwank prodala už přes 2 miliony svých výrobků.

S plynovými infrazářiči topíte levněji a efektivněji

Společnost Schwank nabízí prostřednictvím svých systémů vytápění v průměru 30 až 50% úsporu nákladů oproti konvečním systémům. Navíc při použití plynových infrazářičů nevzniká průvan ani nedochází k víření prachu. Ať už potřebujete vytopit obrovskou průmyslovou halu nebo menší sklad, plynové infrazářiče jsou vhodné pro obě varianty. Schwank při výrobě všech nabízených produktů velmi pečlivě dbá na nejvyšší standardy kvality, díky kterým může zaručit dlouhodobou bezporuchovou funkčnost.

Světlé jsou vlajkovou lodí společnosti Schwank a není se čemu divit – zakladatel společnosti Günter Schwank totiž vynalezl první plynový infrazářič na světě. Ve své světlé variantě produkuje infračervenou energii čistým spalováním směsi plynu a vzduchu v keramické destičce. Její povrch pak vyzařuje infračervené záření, které reflektor usměrňuje do vyhřívané části. Světlé plynové zářiče můžete využít pro vytápění hal, dílen nebo třeba kostelů. Vybírat si můžete ze tří typů, rozdělených dle energetické účinnosti – všechny tři nabízejí stejnoměrné a přirozené teplo, krátké doby ohřevu, minimální hlučnost a spoustu dalších výhod.

Kvalitní materiály a bohaté know-how, to je Schwank!

Schwank je jedinou společností, která nabízí výrobky s přetlakovým hořákem, jehož hlavní výhodou je vytváření velmi dlouhého laminárního plamene. Díky němu máte jistotu optimálního rozložení proudění v sálavých trubicích a rovnoměrného přesun tepla po celé délce zářiče. Při použití tmavých plynových infrazářičů nevzniká průvan ani nedochází k víření prachu. Jejich ventilátor není navíc vystaven horkým výfukovým plynům, což prodlužuje jeho životnost.

Tepelná čerpadla Schwank s plynovým pohonem kombinují účinnost plynu s využitím okolního tepla, což je zárukou nejen příjemného topení během chladných měsíců, ale i přirozeného osvěžení v horkém létě. Plynový motor v těchto čerpadlech představuje ideální ekologickou volbu vytápění – má nízké emise CO2, nízké náklady na spotřebu a využívá teplo z okolního prostředí. Navíc se dá pohodlně nainstalovat do téměř každé budovy.

Vytápění pro průmyslové haly i zahrádky restaurací

Hybridní systémy Schwank jsou ideální pro snížení provozních nákladů budov i k přispění zachování životního prostředí. Hybridní systém se skládá z plynového infračerveného vytápění a inovativního systému zpětného získávání energie. Pro vytápění zahrádek a teras restaurací vyvinula společnost Schwank systém terraSchwank, který umožňuje posezení na těchto místech i v chladnějších měsících. terraSchwank dokáže během pár okamžiků prohřát zahrádku a díky použití plynových infrazářičů ušetřit až 62 % nákladů.

V nízkých budovách či při zvýšených požadavcích na výměnu vzduchu je ideální použít horkovzdušné jednotky Schwank. Mají kompaktní design, vícehořákové provedení a lze je využít jako jednoduchý systém recirkulace vzduchu. Abyste měli vytápění hal nebo zahrádky své restaurace vždy pod dohledem, pořiďte si i inteligentní řídicí systém. Ten dokáže zajistit úsporný, energetický a šetrný provoz, a to s minimálními náklady a pomocí velmi jednoduchého ovládání.

Více se o produktech dozvíte na

ZDROJ: PR článek společnosti Schwank CZ, s.r.o.

0 Shares