asb-portal.cz - Pomůžeme vám opravit byt a to nejen

Radiátory Pegasus, Retro

12.07.2018

Designové deskové radiátory nejen do Vaší koupelny, ale i obýváků, haly atd.

Pegasus je atypický radiátor, který lze použít v každém interiéru. Široká nabídka rozměrů a povrchových úprav uspokojí i ty náročnější požaday na design. Radiátor lze připojit jak klasicky po stranách tak i pomocí středového připojení 50 mm. Radiátor je možné napojit na běžný uzavřený systém nebo použít pro kombinované vytápění s elektrickou topnou tyčí z naší nabídky. Ze zadní strany se nachází bílý radiátor, na který se pomocí magnetů upevňuje deska, která zasahuje i do stran a tím bílý radiátor úplně zakrývá. Deska Pegasus je k dostání v provedení chrom, nerez, antracit, strukturální hnědá, bordó,…. Jako vhodný doplněk doporučujeme náš chromový držák ručníků, který lze umístit dle Vaší fantazie.

Radiátor Retro je konstrukčně řešený stejně jako radiátor Pegasus. Zaoblená hrana radiátoru navozuje vzhled masivního radiátoru. Trubky těsně kopírují kryt radiátoru a tím je zajištěno plynulé sundání ručníků. Radiátor lze napojit na středové připojení nebo i po stranách. K dostání v mnoha trendy barevných provedení. Ze zadní strany se nachází klasický radiátor, na který se pomocí magnetů upevňuje deska stejné povrchové úpravy, která zasahuje i do stran radiátoru a tím radiátor zakrývá.

Jako příslušenství k těmto radiátorům doporučujeme kromě ventilů z naší nabídky i topnou tyč PMH-HT s termostatem, která reaguje na teplotu topného média v radiátoru a umožňuje nastavení teploty v rozmezí 30–60 °C. Dvoustupňová ochrana proti přehřátí a funkce proti zamrznutí tekutiny ANTIFREEZE zvyšují komfort užívání. Potěší také nízká spotřeba energie během provozu díky pokročilé elektronice. Funkce + 2h BACK nastavení max. výkonu s automatickým vrácením na původní nastavení nebo funkce + 2h OFF umožní automatické vypnutí. K dostání v povrchových úpravách chrom, bílá, metalická stříbrná a černá.

Topná tyč HT2 je s krouceným kabelem ukončená vidlicí. HT2-RK s rovným kabelem bez ukončení a topná tyč PMH-HT1 je určená k přímému napojení elektrického kabelu vyvedeného ze zdi.

ZDROJ: PR článek společnosti P.M.H. Invest & Trade spol. s r.o.,

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media

www.monaliza.kiev.ua/catalog/platya

www.shopvashtextil.com.ua

Этот авторитетный web-сайт с информацией про просо цена.